3.37 Trilyonluk Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken, Yakımlar Hız Kazandı!


Son güncellenme : 06.09.2022 - 23:09

  • Yeni oluşturulan gizemli bir balina cüzdanı, tek bir işlemde trilyonlarca meme coin satın alırken, topluluk ise 102 milyonluk yakım gerçekleştirdi.

Yeni bir SHIB balinası, tek bir işlemde 42.76 milyon dolar değerinde 3.37 trilyon Shiba Inu’yu (SHIB) satın aldı. Ayrıca, topluluk liderliğindeki yakım projeleri, coin yakım girişimlerinden sadece birinin tek bir işlemde 41,45 milyon SHIB’i yakmasıyla SHIB Yakım Portalını kullanarak son 24 saat içinde çeşitli işlemler yoluyla 102.11 milyon SHIB’i dolaşımdan kaldırdı.

Gizemli balina tek işlemde 42.76 milyon dolarlık SHIB satın aldı

Etherscan.io verilerine göre, yaklaşık bir gün önce doğan gizemli bir cüzdan, son 24 saat içinde önemli bir işlem gerçekleştirdi ve 42.769.297 dolar (42.76 milyon dolar) değerinde toplam 3.370.315.050.342 (3.37 trilyon) SHIB coin biriktirdi.

shib coin

Söz konusu cüzdanın sahibi hakkında çok az bilgi biliniyor. Bu kadar büyük bir Shib stokunu kimin veya neyin biriktirdiği, bir borsa, organizasyon veya bireysel bir yatırımcı olup olmadığı belli değil. Ancak yine de kesin olan bir şey var: Bu kadar büyük yeni bir balinanın bu kadar muazzam Shib coin kapmasının nedeninin, muhtemelen yaklaşan bir Shib gelişmesi veya SHIB fiyatında gerçekleşecek bir değişiklik hakkında içeriden bilgiye sahip olması olduğu düşünülüyor.

Son 24 saatteki yakımlar

Aktif olarak SHIB yakımı gerçekleştiren ve Shiba Inu topluluğunu tarafından yakılan SHIB token miktarınının takip edilebileceği bir izleme platformu olan olan Shibburn web sitesi tarafından paylaşılan verilere göre Shiba Inu Topluluğu, son 24 saat boyunca 35 farklı yakım işleminde 102.111.340 (102.11 milyon) SHIB coin yaktı.

Topluluk yakımlar için Shiba Inu ekosisteminin resmi ortağı SHIB Burn ödül token’ı olan Ryoshis Vision (RYOSHI) tarafından desteklenen SHIB Burn Portal’ı kullandı.

Günün en büyük SHIB burner’ı olan 1Cent, dün önemli bir yakım gerçekleştirdi. Büyük bir işlemde, proje inferno adreslere şaşırtıcı bir toplam olan 41.459.612 (41.45 milyon) gönderdi.

https://twitter.com/1Cent_token/status/1566855833291526148?s=20&t=9IgTtrxgq6wXzeZWTWHZ6w

Yazım sırasında Shiba Inu, 353.936.958 dolarlık bir piyasa değeri ile, geçtiğimiz güne göre yüzde 2.34 artışla 0.00001262 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : thecryptobasic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?