Shiba Inu’yu (SHIB) Eylül’de Neler Bekliyor?

Popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı yaz boyunca kayda değer bir performans göstermiyor ve son yükseliş sırasında elde ettiği kazançlar da şu anda geçersiz.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere varlık, konsolide bir yükseliş trendi izlemesine rağmen, bu ay için güçlü bir projeksiyon göstermiyor. SHIB fiyatı son 7 gün içinde kritik 50 günlük MA seviyelerinin altına keskin bir şekilde düştü. Sonuç olarak, Eylül ayı ciddi düşüş sinyalleri veriyor.

On-chain göstergeler, varlığın piyasa duyarlılığının iyileştiğini, ancak keskin bir düşüş eğiliminin mümkün olduğunu gösteriyor.

Günlük aktif adreslerde büyük düşüş

shib fiyatı

Shiba Inu, günlük aktif adreste sık sık ani artışlar kaydediyor ve bu, SHIB sahiplerinin kripto para birimlerini borsalara yerleştirdiğini gösterebilir. Borsalara giriş, varlığı satmak anlamına gelebileceğinden, bu fiyatı olumsuz etkileyebilir.

Milyonlarca SHIB uykudaki adreslerden taşındı

shiba inu

Son zamanlarda, oldukça uzun bir süre uykuda olan büyük miktarda SHIB piyasaya bırakıldı. Yaklaşık 1.54 trilyon SHIB token, yaklaşık 6 ay boyunca hareketsiz kaldıktan sonra harekete geçti.

Sosyal hacimde hafif artış

Shiba inu hacim

Shib Inu sosyal mention’lar ve sosyal duyarlılık söz konusu olduğunda oldukça popüler bir varlık. Son zamanlarda, varlık, yaklaşan oyunu Shiba Eternity ve milyonlarca SHIB token’ın yakılması nedeniyle görünen sosyal hakimiyette marjinal bir artışa tanık oldu.

Ancak yukarıdaki göstergeler göz önüne alındığında, SHIB fiyatı önümüzdeki birkaç hafta içinde önemli ölçüde düşmeye hazır görünüyor. Yazım sırasında 0.00001225 dolar seviyesinden işlem gören varlık, analistlere göre 0.00001 doların altına düşebilir, hatta Temmuz ayının en düşük seviyesi olan 0.0000098 dolar seviyesine kadar bile ulaşabilir. Bununla birlikte, iyi yönden bakılırsa, SHIB fiyatı Eylül ayında başka bir artışa işaret ederek 0.000017 dolar seviyesinin üzerine çıkarsa, bu düşüş teorisi geçersiz olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.