2 Trilyonluk SHIB Balinaları Bu Metaverse Coin’i Topladı!

0
2 Trilyonluk SHIB Balinaları Bu Metaverse Coin'i Topladı!
  • Büyük Shiba Inu balinalarının yarım milyondan fazla ApeCoin‘i (APE) zulalarına eklemesiyle birlikte APE şu anda en popüler balina holdingleri arasına girdi.

Ellerinde büyük miktarda Shiba Inu (SHIB) meme kripto para birimi bulunan ETH yatırımcıları, şu anda en büyük 100 ETH balinası arasında en çok işlem gören kripto para birimi olan trend APE token’den büyük miktarda satın aldı.

Bu arada, en büyük ikinci meme kripto para birimi USD değeri açısından en büyük holding olmaya devam etti.

İki büyük SHIB balinası yarım milyon APE’i zulalarına ekledi

Kripto balinası takipçisi Whalestats, Ethereum ve ERC-20 token’larına yatırım yapan iki büyük balinanın toplamda 9 milyon dolar değerinde APE token satın aldığını bildirdi.

“Jiraiya” adlı balina cüzdanı 8.1 milyon dolar değerinde 499.998 APE satın alırken, “Bombur” adlı dev cüzdan ise 1.255.359 dolar değerinde 70.804 APE aldı.

Bu yatırımcıların cüzdanları ayrıca önemli miktarda Shiba Inu içeriyor: “Jiraiya”nın elinde 39.674.380 dolar değerinde Shiba (portföyünün yüzde 8.07’si), “Bombur”un ise 19.498.030 dolar değerinde SHIB’i (portföyünün yüzde 5.55’i) bulunuyor.

Bu alımların ardından “Bombur” cüzdanı şu anda 16.032.829 dolar değerinde APE’e ve “Jiraiya” ise 8.625.918 dolar değerinde APE’i depoluyor.

WhaleStats sitesinin ana sayfasına göre, APE şu anda en büyük 100 ETH yatırımcısı arasında en çok işlem gören token. Bu ayın başlarında, “Bombur”, toplamda 100 milyardan fazla madeni paraya ulaşan birkaç büyük SHIB yığını satın aldı. Bu ayın başlarında, “Bombur” 100 milyar coin şeklinde çok sayıda devasa SHIB yığını satın aldı.

WhaleStats web sitesinin ana sayfasına göre, APE şu anda en iyi 100 ETH yatırımcısı arasında en çok işlem gören token.

ape

SHIB, balinaların en büyük holding’i oldu

SHIB, balinalar tarafından tutulan USD değerine göre en büyük varlık olan FTT, MATIC ve LINK dahil olmak üzere diğer ETH tabanlı token’larından bir kez daha daha iyi performans gösterdi.

Shiba token’ları şu anda 1.009.523.071 dolar değerinde 46.927.357.777.137 köpek token ile bu yatırımcıların tüm portföy değerinin yüzde 15.34’ünü oluşturuyor.

FTX, ise 894.267.385 dolar değerinde FTT pozisyonu (cüzdanların portföyünün yüzde 13.58’i) ile SHIB’nin bir adım arkasında yer alıyor.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre Shib fiyatı son 24 saate göre değişim yaşamamış durumda ve yazım sırasında 0.00002101 dolardan el değiştiriyor.

Son zamanlarda büyük yükselişler yaşayarak yatırımcılarının yüzünü güldüren ApeCoin (APE) ise şiddetli bir düşüş yaşadı ve son 24 saatte yaklaşık yüzde 12’lik bir düşüşle 15.23 dolardan işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın