Ocak 25, 2022

Yatırım Devi Grayscale Bu 25 Altcoin’i Ekleyebilir!

Dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisi, daha sonra hangi kripto yatırım ürünlerini sunmayı planladığına dair bir ipucu verdi.

Şirket tarafından yapılan yeni bir duyuruya göre, Grayscale’in; Cosmos (ATOM) ve Fantom (FTM) gibi popüler altcoinler de dahil olmak üzere yeni yatırım ürünleri olarak değerlendirdiği 25 kripto varlığı var.

“’Değerlendirilmekte Olan Varlıklar’, şu anda bir Graysclae yatırım ürünlerine dahil olmayan, ancak bu sektörü araştırmamızın bir parçası olarak dikkatimizi çeken ve ekibimizin gelecekteki bir yatırım ürünü olarak dahil edilmek üzere olası adaylar olarak belirlediği bazı dijital varlıkları listeler.”

Grayscale, halihazırda en iyi kripto para birimleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yatırım ürünleri de dahil olmak üzere 24 dijital varlık için yatırım ürünlerine sahip. Grayscale tarafından incelenmekte olan 25 yeni kripto içerisinde de çok sayıda tanınmış proje bulunuyor.

Grayscale’in listesindeki piyasa değerine göre en büyük kripto varlıkları, akıllı sözleşme platformları Cosmos (ATOM) ve Fantom’dur (FTM). Yine bir akıllı sözleşme projesi olan Algorand (ALGO), kurumsal çözüm blok zinciri VeChain (VET) ve oyna-kazan blok zinciri oyunu Axie Infinity (AXS) de kripto yatırım devi tarafından değerlendiriliyor.

Grayscale’in değerlendirme altındaki varlıklarına yeni eklenen diğer önemli altcoinler arasında metaverse blockchain oyun tokenı Gala (GALA) ve sanal dünya The Sandbox (SAND) da yer alıyor. Avalanche (AVAX), Polygon (MATIC) ve Terra (LUNA) gibi diğer büyük kriptolar, en son güncellemeden önce de zaten şirket tarafından değerlendiriliyordu.

Grayscale’in değerlendirmeye aldığı diğer yeni varlıklar ise aşağıdaki altcoin’ler bulunuyor: Arweave (AR), Bancor (BNT), BitTorrent (BTT), Convex (CVX), Decred (DCR), Elrond (EGLD), Enjin (ENJ), Gelato (GEL), Helium ( HNT), Holo (HOT), IOTA (IOTA), Oasis Network (ROSE), Secret (SCRT), Spell (SPELL), Stacks (STX), Universal Market Access (UMA), Yield Guild Games (YGG) ve BORA (BORA).

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?