Türklerin Favori Altcoin’i için Kritik Haber: Milyonlarca Token’ın Kilidi Açılıyor!

Avalanche blok zinciri, yerel token’ı AVAX için milyonlar token’ın kilidini açmaya hazırlanıyor. Bu token’lar ekosistemdeki kilit oyunculara dağıtılarak toplam arzda önemli bir artış sağlanacak. Pazar günü, duyuru sırasında yaklaşık 130 milyon dolar değerinde 9,3 milyon AVAX tokenı dolaşıma gireceği belirtildi.

Avalanche iletişim şefi Patrick Sutton’a göre, tokenler projenin vakfı, stratejik ortaklar, Ava Labs ve bir airdrop aracılığıyla çeşitli alıcılara tahsis edilecek. Ancak, kilidi açılan tokenlerin otomatik olarak hemen kullanıma girmeyeceği önemle belirtilmeli. Vakıf, bunların ne zaman ve nasıl kullanılacağını belirleme yetkisine sahip olacak.

AVAX, platformun akıllı sözleşmeler ekosisteminde ücret olarak kullanılmakta ve stake etme yoluyla blok zincirinin güvenliğini sağlamaktadır. Milyonlarca token’ın kilidi açılacağı haberine rağmen fiyat çok önemli ölçüde etkilenmedi ve 14,33 dolar seviyesini korudu.

avalanche haberleri

Bir ağda token kilidi açılması genellikle olumsuz bir durum olarak yorumlanmaktadır. Avalanche ağındaki bu etkinlik ise daha önce planlanmıştı ve herkesin buna göre strateji belirlemesine yardımcı olmuştu. Verilere göre şu an 358,55 milyon AVAX token kilitli durumda olduğu bilgisi paylaşılmıştı. Ancak bazı uzmanlar gerçekten kilitli token sayısının 96,06 milyon olduğuna dikkat çekti.

Token’ların dağıtımı ağ için önemli gelişmelerin habercisi olacaktır. Bu nedenle yatırımcılar ve potansiyel yatırımcılar gelişmeleri yakından takip etmelidir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.