Ocak 30, 2023

Topluluğun Gözü Bu 14 Altcoin’de: İşte Olacaklar!

Kripto para piyasası iyi bir hafta sonunun ardından işlem haftasına oldukça hızlı başladı. Bitcoin fiyatının yükseliş ivmesini koruması piyasada olumlu bir etki yaratırken, altcoin dünyasından da oldukça önemli haberler geliyor. İşte bugün takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri ve altcoin listelenme haberleri.

kripto para ve altcoin piyasası

 • Lamden (TAU), ana ağın 2. sürümünü bugün başlatacağını duyurdu.
 • AntNetworX (ANTX), Binance ile bir canlı yayın düzenleyeceğini duyurdu.
 • KRYZA Exchange (KRX), token listelemelerinin bugün başlayacağını duyurdu.
 • Bifrost (BFC), ana ağın lansmanını bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • ADO.Network (ADO), 2023 yol haritasını güncelleyeceğini ve bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • MetaDoge BSC (METADOGE), LBank tarafından listeleneceğini duyurdu.

Analiste Göre Amazon Ortaklığı Bu Altcoin’i %36 Uçurabilir 

 • OccamFi (OCC) ve Velas (VLX), ortaklaşa bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Fable of the Dragon (TYRANT), BTCEX tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Vega Protocol (VEGA), Twitter Spaces üzerinden topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.
 • Fabwelt (WELT), topluluğuyla bir araya gelerek soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • Qredo (QRDO), topluluğuyla bir araya gelerek soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • DOGGO (DOGGO), BitMart tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • Telos (TLOS), Twitter Spaces üzerinden topluluğuyla bir araya geleceğini duyurdu.

4.5 Milyonluk Satış: Balina Bu Altcoin'i Elden Çıkardı! İşte Nedeni

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?