Ocak 29, 2023

4.5 Milyonluk Satış: Balina Bu Altcoin’i Elden Çıkardı! İşte Nedeni

Çok uzun zaman önce piyasaya giren bir balina elindeki MATIC’leri satmak için harekete geçti. Altcoin balinası bu hamlesini MATIC fiyatı yükselirken gerçekleşti. Balina, Polygon token’larını satarken bir miktar DAI alımı gerçekleştirdi. Verilere göre balinanın cüzdanındaki ilk MATIC işlemi, token 0.02 dolardan işlem görürken gerçekleşti. Detaylar haberimizde.

Lookonchain tarafından paylaşılan on-chain verilerin gösterdiği gibi, yatırımcı, ortalama 1.14 dolar fiyatla 5.2 milyon DAI karşılığında 4.5 milyon matıc sattı. Yukarıda da belirtildiği gibi balina oldukça erken bir zamanda MATIC yatırımı gerçekleşti. Adreslerin bu fonların bir kısmını ortalama 0.02 dolardan aldığı düşünüldüğünde, elde edilen kâr üç haneli rakamlara ulaştı.

Altcoin fiyatındaki artış düşünüldüğünde söz konusu satış çok şaşırtıcı değil. MATIC, 1 Ocak’ta yerel dip seviyeye ulaştığından beri %52’den fazla değer kazandı. Yeni yılda, token 2022’nin sonuna kıyasla çok daha sağlam bir performans gösteriyor. Dahası MATIC rallisine Bitcoin veya Ethereum gibi liderlerden daha erken başladı.

Piyasanın toparlanmasından önce, MATIC, çeşitli etkinlikleri finanse ederek, ekosisteme daha fazla geliştirici çekerek ve uzun vadeli vizyonlarına göre geliştirerek ağın temel büyümesi üzerinde aktif olarak çalışıyordu.  MATIC’in fiyatına bakıldığında, bazı alternatiflerden çok daha sağlam performans gösteriyor denilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?