Teenage Mutant Ninja Turtles’tan NFT Koleksiyonu Geliyor

0
Teenage Mutant Ninja Turtles’tan NFT Koleksiyonu Geliyor

Kripto para endüstrisindeki geleceği ve yeri sık sık tartışma konusu olan NFT’ler ve metaverse birçok markanın ve ismin dikkatini çekmeye devam ediyor. Bu isimler arasına katılan son isim Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) oldu.

Franchise sahibi Viacom International Inc., fırsatı değerlendirerek, Teenage Mutant Ninja Turtles ile ilgili kripto koleksiyonları, NFT’ler ve NFT destekli medyanın yanı sıra NFT ve kripto tahsilat transfer yazılımı için iki ticari marka başvurusunda bulundu.

6 Eylül’de Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) yapılan her iki başvuru, 12 Eylül’de bir tweet’te lisanslı ticari marka avukatı Michael Kondoudis tarafından açıklandı.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere başvuru yapılan ilk marka, suçlarla mücadele den kamlumbağa kardeşlerden Learno, Michelangelo, Donatello ve Raphael’in hayranlarının, TMNT sanat eseri içeren multimedya dosyalarının yanı sıra kripto koleksiyonları ve NFT gibi araçları indirmeye izin verecek.

İkinci marka ise kripto koleksiyonlarını ve uygulama token’larını aktarmak için yazılım oluşturulmasına izin vermeyi amaçlayan bir Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) ve bir Hizmet Olarak Platform (PaaS) ile ilgilidir. kripto koleksiyonlarına ve uygulama token’larına erişim için yazılımı kolaylaştıracak bir çözüm.

Ek olarak, ikinci ticari marka başvurusu ayrıca, kripto koleksiyonlarının ve NFT’lerin transferini sağlamak için indirilemeyen çevrimiçi bilgisayar yazılımının sağlanmasını da öngörüyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kripto ticari marka başvurularının sayısı, 1 Ocak ile 31 Ağustos 2022 arasında 3.600’ü aşarak, 2021 yılının tamamını geçerek 3.516 kripto ticari marka başvurusunun yapıldığı yılı geride bıraktı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın