Ocak 31, 2023

Tecrübeli Analistler Bitcoin’e Dikkat Çekti: İşte Seviyeler!

Deneyimli trader Peter Brandt, Bitcoin grafiğinin oldukça nadir bir teknik formasyondan çıktıktan sonra yukarı yönlü potansiyelini koruduğu görüşünde.

Peter Brandt, Twitter’da yaptığı paylaşımda BTC’nin 19.000 dolar civarında bir destek noktası formasyonunun direncini kırmasıyla birlikte fiyattaki rallinin devam edeceği görüşünde.

BTC’deki dip, çift duvarlı bir dayanak noktası formasyonudur. Son derece nadir görülür. 2X hedefi 25.000’lerin ortasıdır.

Peter Brandt Bitcoin tahmini

Kripto analisti Cheds de Bitcoin için 25.000 dolar fiyat seviyesini yakından takip ettiğini belirtti. BTC için boğa ve ayı senaryolarını paylaşan trader, BTC’nin 25.500 dolarlık direnci aşana kadar makro bir düşüş trendinde kalacağını savunuyor.

Boğa: Boğaların 150 günlük aralığa geri dönmesi, 12/21’den bu yana ilk kez 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde birden fazla gün kapatması ve günlük olarak daha düşük yüksek yapıyı kırmasıyla ayı momentumuna önemli bir darbe gözlemlendi.

Ayı: Fiyat hala 200 haftalık hareketli ortalamanın ve 25.500 dolar tetik seviyesinin altında. Ayı yeniden teste kadar.

Hedge Yöneticisi Tarih Verdi: Bitcoin için Kemerlerinizi Bağlayın!

Ayrıca 25.500 doların ayıların son savunma hattı olduğunu gösteren bir grafik de paylaştı.

“BTC haftalık grafiği. Fiyat 25.500 doları geçerse ayı tezi ölür.”

Bu arada, popüler analist Kaleo, Bitcoin’in 25.500 dolarlık direnci kolayca kıracağına inanıyor.

Elon Musk Twitter'da Kripto Ödemelerini İstiyor: İşte Detaylar!

Yakında tam gönder, lütfen ve teşekkürler. Bazen gerçekten bu kadar basit… Böyle bir şey mantıklı.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?