Ekim 16, 2022

Sürpriz Gelişme Bu Altcoin’lerin Fiyatlarını Uçurabilir!


Terra’nın çöküşünden bu yana, ekosistemin kripto para birimleri düzenli olarak bilgi üretmeye ve listelerinde hayal edilemez fiyat döngüleri gerçekleştirmeye devam ediyor. Çöküşün üzerinden yaklaşık altı ay geçti ve çeşitli tahminlere göre söz konusu kripto paralar yeni bir fiyat dalgası yaşayabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LUNC, USTC ve LUNA için volatilite ve buna karşılık gelen fiyat hareketi yaratabilecek bir sonraki tetikleyicilerden biri, proje kurucusu Do Kwon’un popüler şov Unchained Podcast’e katılması olabilir. Yakın tarihli gelişme altcoin fiyatları için önemli bir etkiye sahip olacak gibi görünüyor.

Podcast sunucusu Laura Shin’e göre, Do Kwon’lu bölüm 18 Ekim Salı günü yayınlanacak. Gelecek bölümde, dinleyiciler Terra, Do Kwon ve çöküşleriyle ilgili en önemli soruların yanıtlarını alabilecekler.

Altcoin fiyat manipülasyonları

Kötü şöhretli projenin kurucusunun ortaya çıkması altcoin fiyatlarını büyük ölçüde etkileyebilecekken, olayın önceden tahmin edilebileceği riski de göz ardı edilmemelidir.

Do Kwon, daha önce Terra kripto para birimlerinin fiyatlarını etkilemişti. Örneğin, LUNA, USTC, LUNC fiyatları, geliştirici, yasal soruşturmasıyla ilgili haberleri her reddettiğinde veya sert bir şekilde yanıt verdiğinde yükseldi.

Do Kwon

İlginç bir şekilde, Do Kwon ile Unchained Podcast’in bölümü, geliştiricinin Singapur pasaportunun süresinin dolmasından bir gün önce yayınlanacak ve bu tarihten sonra anavatanı Güney Kore’ye sınır dışı edilme olasılığı yaratacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?