Tartışmalı YouTuber: “Bu Altcoin Ethereum’u Geçecek!”

0
Tartışmalı YouTuber:

Tartışmalı açıklamalarıyla tanınan Ben Armstrong veya bilinen takm adıyla BitBoy, Cardano‘nun piyasa değeri açısından Ethereum’u geçeceğini tahmin ederek Twitter’da tartışma yarattı.

BitBoy’un söylemi elbette çelişkiler ve biraz da ‘ilgi çekmeye’ yönelik açıklamalarla doluylu. Analistin söylemine göre bu yaklaşımı ‘gerçekçi’ olarak yorumlayacak olursak, bu durum yaklaşık altı yıl sonra tamamlanabilir.

Lansmanından kısa bir süre sonra “Japon Ethereum” olarak bilinen Cardano, şu anda 12,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Oldukça etkileyici olsa da, bu, Ethereum’un 156 milyar dolarlık değerine kıyasla çok düşük bir değeri temsil ediyor. Ethereum zirve yaşadığı dönemde yarım trilyon dolar değerindeydi.

BitBoy’un tahmini ise Cardano topluluğundaki iyimser görüşler tarafından desteklendi. Topluluktaki bazı üyelere göre uzun vadede yaşanabilecek bu dönüşüm ve geçiş gerçekten de mümkün.

Cardano

Biraz kötü şöhrete sahip olan BitBoy’un bu tahmini bazı isimler tarafından ‘gülünç’ bulundu.

Nansen’den Alex Svanevik, “Entelektüeller Cardano’yu kucaklamaya devam ediyor,” yorumu yaparak, tahmini alaya aldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Blockchain şirketi Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz,YouTuber Ben Armstrong (BitBoy) ile kripto yorumcusu Erling Mengshoel (Atozy) arasındaki yasal anlaşmazlığa ağırlık vermişti.

Cardano’nun yerel token’ı ADA, %25’ten fazla düşüşle Ethereum’dan önemli ölçüde düşük performans gösterdi.

İlgili Haber  Cardano Kritik Eşiğe Yaklaştı: Gidişat Ne Yönde Olacak?

ADA, bir düşüş modeli oluşturduktan sonra %30 daha düşüş riski altında kalmaya devam ediyor. Token, geçen ay Vasil hard fork’u çevreleyen hype’dan yararlandı, ancak şimdi yeniden güç kazanmak için mücadele ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın