Ekim 16, 2022

Tartışmalı YouTuber: “Bu Altcoin Ethereum’u Geçecek!”

Tartışmalı açıklamalarıyla tanınan Ben Armstrong veya bilinen takm adıyla BitBoy, Cardano‘nun piyasa değeri açısından Ethereum’u geçeceğini tahmin ederek Twitter’da tartışma yarattı.

BitBoy’un söylemi elbette çelişkiler ve biraz da ‘ilgi çekmeye’ yönelik açıklamalarla doluylu. Analistin söylemine göre bu yaklaşımı ‘gerçekçi’ olarak yorumlayacak olursak, bu durum yaklaşık altı yıl sonra tamamlanabilir.

Lansmanından kısa bir süre sonra “Japon Ethereum” olarak bilinen Cardano, şu anda 12,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Oldukça etkileyici olsa da, bu, Ethereum’un 156 milyar dolarlık değerine kıyasla çok düşük bir değeri temsil ediyor. Ethereum zirve yaşadığı dönemde yarım trilyon dolar değerindeydi.

BitBoy’un tahmini ise Cardano topluluğundaki iyimser görüşler tarafından desteklendi. Topluluktaki bazı üyelere göre uzun vadede yaşanabilecek bu dönüşüm ve geçiş gerçekten de mümkün.

Cardano

Biraz kötü şöhrete sahip olan BitBoy’un bu tahmini bazı isimler tarafından ‘gülünç’ bulundu.

Nansen’den Alex Svanevik, “Entelektüeller Cardano’yu kucaklamaya devam ediyor,” yorumu yaparak, tahmini alaya aldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Blockchain şirketi Ripple’ın baş teknoloji sorumlusu David Schwartz,YouTuber Ben Armstrong (BitBoy) ile kripto yorumcusu Erling Mengshoel (Atozy) arasındaki yasal anlaşmazlığa ağırlık vermişti.

Cardano’nun yerel token’ı ADA, %25’ten fazla düşüşle Ethereum’dan önemli ölçüde düşük performans gösterdi.

[irp posts=”67161″ ]

ADA, bir düşüş modeli oluşturduktan sonra %30 daha düşüş riski altında kalmaya devam ediyor. Token, geçen ay Vasil hard fork’u çevreleyen hype’dan yararlandı, ancak şimdi yeniden güç kazanmak için mücadele ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?