Mart 26, 2022

Solana (SOL) Bir Yükselişin Eşiğinde, İşte İzlenmesi Gereken Kritik Seviye

Solana (SOL) fiyatı 100 dolarlık seviyeyi geçtikten sonra önemli bir kırılma noktasında yer alarak bir yükseliş hedefliyor. Oyun devi Krafton ile duyurulan yeni ortaklık sonrası fiyatta yükseliş görünen altcoin, daha fazlasını almaya hazırlanıyor.

Solana (SOL) fiyatı geçen hafta yaklaşık %12 artış kaydetti. Altcoin, çift haneli kazançlar kaydederek ve yatırımcılar arasında bir yükseliş hissiyatını güçlendirerek bir yükseliş trendi başlattı. InvestAnswers’da yer alan bir analist ve YouTuber, Ethereum’un rakibi Solana’ya karşı iyimser olduğunu belirtti.

Sunucuya göre Ethereum katili Solana’da bir yükseliş olması oldukça muhtemel ve altcoin’in direncin üstesinden gelme ve 150 dolarlık seviyeyi hedeflemesinin önünde pek bir engel olmadığını düşünüyor.

“Ethereum 4.000 dolara ulaşırsa, kesinlikle Solana’nın yüksek seviyelere gittiğini görüyorum, ancak ne olabileceğini asla bilemezsiniz […] Solana 150 dolar civarında zayıflayabilir.”

İlginç bir şekilde, Solana ağında yukarı yönlü gelişmeler de yaşandı. Güney Koreli oyun devi Krafton, blockchain oyunları geliştirmek için Solana ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Şirket, dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan PUBG ile ünlü ve Krafton şimdi blok zinciri oyunlarına da katılmaya hazırlanıyor. Oyun devi, Web3 teklifinin bir parçası olarak bir oyna-kazan (P2E) oyunu oluşturmaya çalışıyor.

Solana ve Krafton, blockchain ve NFT tabanlı oyunlar geliştirmek ve işletmek için uzun vadeli bir işbirliği kurdular. Analistler Solana fiyat trendini değerlendirdi ve 115 dolarda bir tedarik duvarı belirledi. FXStreet analistleri, lineer bir regresyon kanalının orta çizgisi olan 100 doların üzerinde bir kapanışın altcoin için yükseliş olduğunu savunuyor. Solana fiyatı, arz duvarını 115 dolardan kırana kadar yükselmeye devam edebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.