Mart 31, 2022

SkyBridge Capital Kurucusundan Umutlandıran Bitcoin Tahmini!

SkyBridge Capital girişim fonunun kurucusu ve CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki iki yıl içinde altı haneli bir değere ulaşacağını söyledi.

Küresel yatırım firması Skybridge Capital’in yöneticisi, CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda, Bitcoin cüzdan sayısındaki giderek hızlanan artışın, amiral gemisi kripto para biriminin 500.000 dolar yolculuğunun göstergesi olduğunu düşünüyor.

“Glassnode’a göre, muhtemelen 245 milyon cüzdan veya Bitcoin ile ilişkili hesap var. Ben yatırım yaptığımda veya Skybridge ilk Bitcoin yatırımını yaptığında 85 milyon cüzdandan bahsediyorduk ve bu 2020’nin Ekim-Kasım aylarıydı, dolayısıyla Bitcoin ağının muhteşem büyümesini bir düşünün.”  

Scaramucci, cüzdanların insanların Bitcoin’e olan güvenine dair genel bir bakış sunduğunu belirtti.

“Cüzdan sayıları arttıkça ve Bitcoin ağındaki işlemler büyüdükçe bence insanlar Bitcoin’e, Bitcoin ledger’a (defterine), Bitcoin muhasebesine giderek daha fazla güveniyorlar. Cathie Wood gibi biri size, bir milyar cüzdanla, Bitcoin’in coin başına 500.000 dolara kolayca ticaret yapabileceğini söylerdi.”

Bunların yanında ünlü milyarder, önde gelen dijital varlığın 2024 yılına kadar 100.000 dolara ulaşabileceği konusunda iyimser.

“Küresel olarak ölçeklenme şekli göz önüne alındığında ve kurtulmak çok zor…. Çin hükümetinin Bitcoin’i, Bitcoin madencilerini kaldırma ve (ve) Bitcoin’i yasaklama konusundaki ısrarına rağmen, Bitcoin işlemlerinin %10’undan fazlasının Çin’de yapıldığını unutmayın…

Bitcoin’in ademi merkeziyetçi yapısı onu dünya genelinde kullanımı kolay bir para birimi haline getiriyor.” 

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.