Sıkı Tutunun! Coinbase Desteği Bu Dört Altcoin’in Fiyatını Uçurdu

0
Sıkı Tutunun! Coinbase Desteği Bu Dört Altcoin'in Fiyatını Uçurdu

Dünyanın önde gelen ve ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase beklenmedik bir şekilde Ethereum tabanlı dört token’ın listelenmesine karar verdi. Bu dört altcoin’in fiyatı tabiri caizse ‘uçtu’.

Yeni bir blog gönderisi yayınlayan Coinbase, uygun likidite koşulları karşılandığında iki finans odaklı altcoin ve bir çift diğer kripto varlığın Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacağını belirtti.

Inverse Finance (INV), merkeziyetsiz finans için birtakım bankacılık aracı sunan bir Ethereum token’ı olarak tanıtıldı. 2020 yılında tek bir geliştirici tarafından kurulan proje, şu anda yüzlerce aktif üyesiyle merkezi olmayan özerk bir organizasyon olarak faaliyet gösteriyor.

Inverse Finance, Coinbase duyurusundan sonra fiyatının 621,82 dolardan 822 dolara kadar yükselmeyi başardı. Altcoin şu anda günde %22.14 arttı ve 767.61 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca, teminat olarak Ethereum (ETH) kullanarak faizsiz krediler sunan merkezi olmayan borçlanma platformu Liquity (LQTY) da Coinbase Pro’dan yeşil ışık aldı.

Liquity başlangıçta %62.3 artışla 5.12 dolardan 8.31 dolara yükseldi ve şu anda LQTY gün içinde %13.25 artışla 7.91 dolardan işlem görüyor.

Sıradaki altcoin, zamandan tasarruf etmek ve dolandırıcılık olasılığını azaltmak için emlak işlemlerini otomatikleştiren bir platform olan Propy (PRO) oldu. Yerel token, ücretlerin ve sözleşmelerin maliyetini karşılamak için kullanılabilir durumda.

Propy, Coinbase haberlerinin ortaya çıkmasından hemen sonra 1,59 dolardan 2,30 dolara sıçradı ve sonunda 2,61 dolara ulaştı. PRO şu anda günde %53.14 artışla 2.45 dolardan işlem görüyor.

Listenin sonunda yer alan altcoin ise tehdit algılama ve kötü amaçlı yazılımdan koruma projesi PolySwarm (NCT) oldu. Yerel token, siber güvenlik verilerinin ve içgörülerinin toplanmasına yardımcı olan kullanıcıları ödüllendirir. PolySwarm ortakları arasında Alibaba.com, Tylabs ve SecureBrain gibi şirketler de yer alıyor.

PolySwarm, listelemeye yanıt olarak %296’lık bir artışla 0.026 dolardan 0.103 dolara fırladı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın