Shiba Inu’daki Satış Baskının Önlenmesi için Bunlar Gerekiyor!

Shiba Inu (SHIB), 12 Mayıs tarihinden bu yana azalan bir trend çizgisi ile yatay bir destek seviyesi arasında konsolide olmuş durumda. Trend çizgileri birleştikçe, fiyatın hareket etmek için daha az alanı kalıyor ve bu durum sonuç olarak kopuş yoluyla geçici bir harekete dönüşecek.

Azalan üçgenlerin düşüş eğilimi kırılma olasılığı daha yüksek olsa da, mükemmel bir sinyal kombinasyonu yükseliş kırılmasını tetikleyebilir.

Shiba Inu Fiyatında Yüksek Oynaklık Olabilir

Shiba Inu fiyatı, 12 Mayıs’ta yaşadığı çöküşten sonra hızla toparlandı ve iki düşük en yüksek ve iki eşit en düşük seviye belirledi. Bu salınım noktaları trend çizgileri kullanılarak birleştiğinde azalan bir üçgen oluşturuyor.

Bu teknik oluşum, kırılma noktasına ilk yüksek ve alçak salınım arasındaki mesafeyi ölçerek elde edilen %26’lık bir hareketin gerçekleşmesini öngörüyor. Yükselen bir kırılma için, Shiba Inu fiyatının üçgenin tabanından 0.0000101 dolardan sıçraması ve hipotenüsün üzerinde yaklaşık 0.0000189 dolarda belirleyici dört saatlik bir mum çubuğu üretmesi gerekiyor.

Öte yandan ayılar için işler çok daha kolay görünüyor. Satıcılar yükseliş momentumunu bastırır ve 0.0000101 dolar bariyerinin altına gerilerse, düşüş eğilimini tetikleyecektir. Böyle bir durumda, teorik hedef Shiba Inu fiyatını 0.0000074 dolarda yer alıyor ve bu da ortalam %26 çöküş anlamında geliyor.

Bu nedenle, alıcıların düşüş eğilimini önlemek için her ne pahasına olursa olsun 0.0000101 dolar bariyerini savunması gerekiyor. Bu durumda, SHIB daha da yükselebilir ve tahmin edilen hedefi 0.0000150 dolarda yeniden test edebilir.

Shiba Inu

Shiba Inu fiyatı için işler tehlikedeyken, yatırımcıların SHIB ticareti konusunda sabırlı olmaları gerekiyor. Varlığın 0,0000101 dolarlık destek tabanına nasıl tepki verdiğine bağlı olarak işler yeniden şekillenebilir. Bununla birlikte, söz konusu desteğin bozulması, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır ve SHIB’i 0.0000074 dolara kadar düşürecektir.

Güncel fiyat hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.