Shiba Inu Sorun Yaratmaya Devam Ediyor! – Fiyat Düşebilir!

Shiba Inu fiyatı, stabil bir destek seviyesinin üzerinde konsolide olmaya devam ettiği için belirsizlik içinde kalmaya devam ediyor. Aşağı yönde verimsizliğin varlığı nedeniyle, herhangi bir yukarı yönlü hareket, doğal bir geri dönüş riski ile birlikte gelecektir.

Shiba Inu fiyatı, 18 Haziran ile 21 Haziran tarihleri arasında %68 oranında ralli yaparak 0,0000071 dolardan 0,0000119 dolara uzanan bir aralık belirlemişti. Yaşanan bu etkileyici ralli yükselmeye devam etmeye çalıştı ancak önceki yüksek salınımı net olarak kırmayı başaramadı ve 0,0000119 dolarda “eşit yüksek seviyeler” yarattı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, altcoin’lerin büyük bir çoğunluğu benzer bir yol izlese de, SHIB daha düşük seviyeye geri çekilmeyi başaramadı ve FVG’yi (Adil Değer Boşluğu) dolduramadı, yani ilk yükseliş sırasında oluşan ve 0,0000082 dolardan 0,0000095 dolara uzanan bir verimsizlik ortaya çıktı. Bunun yerine, Shiba Inu fiyatı 0.0000095 dolarlık destek seviyesinden sıçradı ve bunun üzerinde işlem görmeyi başardı.

Bu nedenle, yatırımcıların bu FVG’yi doldurmak için tersine dönebileceğinden daha yükseğe iten bir yükselişe karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Bununla birlikte, Shiba Inu fiyatı düşerse ve önce 0.0000082 dolarlık destek seviyesinden sıçrarsa, sonrasında ortaya çıkan herhangi bir yükseliş hızlı bir geri dönüşten kurtulacaktır.

Böyle bir senaryoda, piyasa katılımcıları SHIB’nin 0.0000119 dolar ve 0.0000130 dolar seviyelerini yeniden test etmesini bekleyebilirler.

Shiba Inu

Shiba Inu fiyatı için işler riskli bir şekilde ilerlemeye devam ederken, yatırımcılar altcoin fiyatının 0,0000082 dolar destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece güvenli bölgede olduğuna dikkat etmelidir. 0,0000071 doların altına yakın dört saatlik bir mum çubuğu, daha düşük bir dip oluşturarak yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Böyle bir durumda, Shiba Inu fiyatı %15 düşebilir ve 0.0000060 dolarda yer alan desteği tekrar ziyaret edebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.