Shiba Inu (SHIB), Yükseliş Öncesi Yatırımcılarını Kandırabilir

Shiba Inu (SHIB) fiyatı son günlerde oldukça dalgalı ilerliyor ve bu hareket, üçgen oluşumu fikrini destekleyecek şekilde gelişiyor. Buna karşın SHIB yatırımcıları, fiyattaki kandırmacalara dikkat etmeli ve kâr elde etmek için fiyatı iyi takip etmelidir.

Shiba Inu Fiyatı Yatırımcıları Kandırabilir

SHIB fiyatı, son birkaç hafta içinde oldukça dalgalı ve tabiri caizse anlamsız fiyat hareketleri sergiledi. Teknik detaylar daha yakından incelendiğinde, 4 saatlik grafikte karmaşık bir WXYXZ formasyonunun oluştuğu görülüyor. Bu model doğruysa, Shiba Inu fiyatı Z dalgası olarak bilinen bir üçgen oluşturuyor olabilir ve fiyatlar yükselmeden önce bir düşüş kaydedebilir. Trader’lar, gelecekte düşen bıçağı yakalama umuduyla 0.0000220 dolarlık alım limitleri belirleyebilir.

Shiba Inu fiyatı, hacim profili göstergesinde ortaya çıkacak daha düzeltici dalgalara da işaret ediyor. 12 Nisan’da hacimdeki büyük artışa rağmen SHIB, 0.00002963 dolardan önceki yükselişin üzerinde kapanış sergileyemedi. Kötü şöhretli Dogecoin rakibinde, bir kapitülasyon fikrini destekleyen birçok kapana kısılmış uzun olabilir. Düşüklerin gelecekteki bir taraması, alım limitleri ve uyarıları ayarlanmış tüccarlar için karlı bir fırsat olabilir.

shiba inu

Shiba Inu Yükseliş senaryosunun geçersiz kılınması için 0,0002120 dolarlık seviyenin altına bir kırılma yaşanması gerekiyor. Ayılar bu seviyeyi kırabilirse, üstte bahsedilen tüm senaryo geçersiz olacaktır. Ayıların kontrolü ele geçirmesi 0.0000700 dolarlık seviyelere gerilemeyi tetikleyebilir ve bu da mevcut fiyattan %30 anlamına gelir.

Dogecoin katili olarak da anılan meme coin Shiba Inu sizce tüm beklentileri karşılayarak, dalgalı bir fiyat hareketiyle de olsa 1 dolarlık fiyat hedefine ulaşabilecek mi? Shibarium projesinin yarattığı ivmeye rağmen istediği yükselişi kaydedemeyen SHIB’in önünde hala uzun bir yol var gibi görünüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.