Shiba Inu %20 Çökebilir ancak Önemli Bir Detay Var

0
Shiba Inu %20 Çökebilir ancak Önemli Bir Detay Var

Kripto para piyasasında devam eden düşüş trendi, ünlü meme coin Shiba Inu cephesinde de karşılık buldu ve son iki aydır devam eden bir düşüşle karşılık bulmaya devam ediyor. Grafikte belirgin bir şekilde görülebilen düşük seviyeler, piyasa duyarlılığının hala “ralli olunca sat” mottosunun devam ettiğini gözler önüne seriyor. Bu gelişmelere ek olarak teknik grafik, düşen fiyatların düşüşünü iki yakınsak trend çizgisi içinde sınırlı olduğunu da ortaya koyuyor. Teknik analizdeki bu aktivite, düşen bir kama deseninin oluşumunu ortaya çıkardı.

Teknik Detaylar:

  • Direnç trend çizgisinden aşağı yönlü bir dönüş, 0,00001 dolarlık desteğin altına keskin bir düşüşü tetikleyecektir.
  • Orta çizginin altında uzanan MACD göstergesi eğimleri, satıcıların bir üstünlüğe sahip olduğunu göstermektedir.
  • Shiba Inu’daki gün içi işlem hacmi 199,4 milyon dolar civarında, bu da %30’luk bir kazancı temsil ediyor.

Shiba Inu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, piyasalardaki belirsizliğin gücünü korumaya devam etmesiyle birlikte SHIB fiyatı 0,000017 dolarlık direnciyle ve bir direnç trend çizgisiyle işlem görmeye devam ediyor. Bu konsolidasyon sırasında kısa gövdeli mumlar, piyasa katılımcıları arasında kararsızlığa işaret etse de, bu mumlara bağlı nispeten daha yüksek fiyat reddi, daha yüksek fiyatlarla aktif satışı yansıtıyor.

Dolayısıyla, oluşan bu formasyona bir yanıt olarak Shiba Inu’nun yerel token’ı SHIB bu trend çizgisinden dönmeli ve yeni bir ayı döngüsünü tetiklemelidir. Potansiyel düşüş, 0.0000103 ve 0.00000975 dolarlık acil desteği kıracak şekilde tamamlanmalıdır. Ancak, geri dönüş sonrası düşüş, teknik kuruluma göre destek trend çizgisine ulaşmalıdır, bu durumda bu durumda yaklaşık 0.00000885 dolarlık seviyeye doğru bir gerileme olacaktır. Bu düşüş, piyasa değerinde %20’lik bir düşüş anlamına gelebilir.

Düşen kama modelinin gerçek doğası, güçlü bir yön rallisi sunmaktır. Bu nedenle, Shiba Inu fiyatı aşırı eğilim direncinin üzerine çıkarsa, rallilerdeki önceki satışların düşüşlerde satın almaya kaydığı anlamına gelecektir.

İdeal koşullar altında, bu model kırılması fiyatı 0.00001482 dolar seviyesine yaklaştırmalıdır.

Teknik Gösterge:

  • EMA’lar: Düşen EMA’lar (20, 50, 100 ve 200), yerleşik bir düşüş trendini vurguluyor. Ayrıca, 20 günlük EMA, yatay fiyat hareketine sürekli direnç gösteriyor.
  • MACD göstergesi: MACD’deki yükseliş geçişine rağmen önemli bir yayılma yok ve sinyal çizgileri alıcıların zayıflığını açık bir şekilde gösteriyor.

Shiba Inu Fiyatı Gün İçi Seviyeler

  • Spot oranı: 0,0000011 dolar.
  • Trend: Yana doğru.
  • Volatilite: Yüksek.
  • Direnç seviyeleri: 0.0000117 ve 0.0000135 dolar.
  • Destek seviyeleri: 0,000001030 ve 0,00000975 dolar.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın