Shiba Inu Bir Sıfırı Daha Silebilir: %165’lik Rallinin Zamanı Geldi mi?

Shiba Inu şu anda 0,00000850 dolardan işlem görüyor ve 24 saatte günlük işlemlerde yaklaşık %0,1 düşüş kaydetti. Fiyat, bir haftadan uzun bir süredir oldukça durgun ve olumlu bir ralli belirtisi yok denecek kadar az. Yatırımcıların beklentileri konusunda şüpheci olmaları nedeniyle SHIB’e yönelik duygular çoğunlukla olumsuz yönde. Öte yandan meme coin son iki aydır sürekli düşüşte ve topluluk içinde şimdi bir giriş pozisyonu almanın kıyamet anlamına gelebileceği korkusu yaratıyor.

Bununla birlikte, önde gelen bir kripto para borsası, Shiba Inu’nun yakında toparlanabileceğini ve bir ‘sıfırı’ silebileceğini öngörüyor. Borsaya göre, şimdi düşük fiyattan satın alan yatırımcılar önümüzdeki haftalarda kâr etmek için avantaja sahip olabilir.

Shiba Inu %165 Yükselecek, 0,0000225 Dolara Ulaşacak

Kripto para borsası ChangeNow, bir fiyat izleme kaynağının tahminlerine atıfta bulunarak SHIB‘in yakında bir ralliye başlayabileceğini öngördü. Fiyat tahminine göre, Shiba Inu bir ‘sıfırı’ silebilir ve önümüzdeki haftalarda 0,0000225 dolara ulaşabilir. Bu, mevcut fiyatından yaklaşık %165’lik bir artış anlamına geliyor.

ChangeNOW, “SHIB baş döndürüyor ve 0,0000225 dolara yükseleceğini gösteren tahminlerle kripto portföyünüze harika bir katkı olabilir” diye tweet attı.

Bu nedenle, mevcut fiyatından yatırılan 1.000 $, tahmin doğru çıkarsa 2.650 dolarlık kazanca dönüşebilir. Ancak bu sıfırı silmek görece zor olmasa da asıl hedef tüm sıfırların silinmesi olduğu için işler çok daha zor. Token 0,01 dolara ulaşarak bir dönüm noktası yakalamak istese de işler pek kolay olmayacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.