Balinalar Milyarlarca SHIB Sattı: İşte Aldıkları Altcoin!

Whale Alert anonim bir cüzdandan bir başka cüzdana 3,3 trilyon SHIB transfer edildiğini tespit etti. Yaklaşık 36 milyon dolar değerinde olan transfer büyük dikkat çekti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere bir balina 1.243.982 dolar (1.24 milyon dolar) değerinde 119.384.114.306 (119.38 milyar) SHIB satın almıştı. Whale Alert ise 3,3 trilyonluk transfer ile gündemi yeniden hareketlendirdi.

[irp posts=”68165″ ]

Diğer gelişmelere bakıldığında ise birçok Ethereum balinası ellerindeki SHIB token’larını satma eğilimini sürdürüyor.

3,3 Trilyon SHIB Transferi Soru İşareti Yarattı

Etherscan verilerine göre toplam 3.367.037.381.943 SHIB taşıyan bu işlemin, Ethereum zincirindeki iki anonim kripto cüzdanı arasında gerçekleştirildiğini ortaya koydu.

Gönderenin b035ec ile biten cüzdanı, 3,3 trilyon SHİB’i tamamen boş bir cüzdana taşıdı. Muhtemelen mevcut SHIB/USD döviz kurunda 35.779.149 dolara yeni bir balinaya satıldığı için artık hiç meme coin‘i kalmadı. Cüzdanın adresinde başka herhangi bir kripto varlık bulunmuyor.

Yakın zamanda benzeri transferlerin artması ise topluluğu ikilemde bıraktı. Bu hareketlerin nedeni bilinmezken sonuç olarak fiyatın yükselip yükselmeyeceğine karar vermek zor olacaktır.

Daha sonra, bu işleme kıyasla düşük de kalsa 119.384.114.306 (119.38 milyar) SHIB satın alan bir diğer balina gündemi hareketlendirdi.

İşlemin detaylarını paylaşan @shibaplay_ kullanıcısı, ayrıca 91.937.454.393 SHIB transferini de paylaştı. Bu token’lar Unicorn staking havuzundan aktarıldı.

Ethereum Balinalarının Favorisi STG!

SHIB

WhaleStats tarafından paylaşılan bir tweet’e göre, son 24 saat içinde meme coin Shiba Inu bir sıra geriledi. Ethereum’un en büyük 500 yatırımcısının cüzdanlarında ilk sırada Stargate Finance (STG) yer aldı.

Karşılaştırmalı olarak, gelen bilgilere göre bu cüzdanlarda toplamda 981.415.740 dolar değerinde STG tutuluyor. SHIB tutarı ise 127.046.308 dolara geriledi. Bu sebepler ilerleyen günlerde Shiba Inu haberleri yeniden gündemi meşgul edebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.