Balinalar Milyarlarca SHIB Sattı: İşte Aldıkları Altcoin!

0
Balinalar Milyarlarca SHIB Sattı: İşte Aldıkları Altcoin!

Whale Alert anonim bir cüzdandan bir başka cüzdana 3,3 trilyon SHIB transfer edildiğini tespit etti. Yaklaşık 36 milyon dolar değerinde olan transfer büyük dikkat çekti.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere bir balina 1.243.982 dolar (1.24 milyon dolar) değerinde 119.384.114.306 (119.38 milyar) SHIB satın almıştı. Whale Alert ise 3,3 trilyonluk transfer ile gündemi yeniden hareketlendirdi.

İlgili Haber  119 Milyarlık Alım: Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken, Kritik Seviye Aşıldı!

Diğer gelişmelere bakıldığında ise birçok Ethereum balinası ellerindeki SHIB token’larını satma eğilimini sürdürüyor.

3,3 Trilyon SHIB Transferi Soru İşareti Yarattı

Etherscan verilerine göre toplam 3.367.037.381.943 SHIB taşıyan bu işlemin, Ethereum zincirindeki iki anonim kripto cüzdanı arasında gerçekleştirildiğini ortaya koydu.

Gönderenin b035ec ile biten cüzdanı, 3,3 trilyon SHİB’i tamamen boş bir cüzdana taşıdı. Muhtemelen mevcut SHIB/USD döviz kurunda 35.779.149 dolara yeni bir balinaya satıldığı için artık hiç meme coin‘i kalmadı. Cüzdanın adresinde başka herhangi bir kripto varlık bulunmuyor.

Yakın zamanda benzeri transferlerin artması ise topluluğu ikilemde bıraktı. Bu hareketlerin nedeni bilinmezken sonuç olarak fiyatın yükselip yükselmeyeceğine karar vermek zor olacaktır.

Daha sonra, bu işleme kıyasla düşük de kalsa 119.384.114.306 (119.38 milyar) SHIB satın alan bir diğer balina gündemi hareketlendirdi.

İşlemin detaylarını paylaşan @shibaplay_ kullanıcısı, ayrıca 91.937.454.393 SHIB transferini de paylaştı. Bu token’lar Unicorn staking havuzundan aktarıldı.

Ethereum Balinalarının Favorisi STG!

SHIB

WhaleStats tarafından paylaşılan bir tweet’e göre, son 24 saat içinde meme coin Shiba Inu bir sıra geriledi. Ethereum’un en büyük 500 yatırımcısının cüzdanlarında ilk sırada Stargate Finance (STG) yer aldı.

Karşılaştırmalı olarak, gelen bilgilere göre bu cüzdanlarda toplamda 981.415.740 dolar değerinde STG tutuluyor. SHIB tutarı ise 127.046.308 dolara geriledi. Bu sebepler ilerleyen günlerde Shiba Inu haberleri yeniden gündemi meşgul edebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın