%1498’lik Artış: Meme Coin Yakım Oranında Patlama Yaşandı!

İkinci en büyük meme coin olan SHIB’in tüm yakım işlemlerini izleyen Shibburn web sitesi tarafından sağlanan verilere göre, yakım oranı son 24 saat içinde önemli ölçüde arttı. Büyük olasılıkla büyüme bu faktörden kaynaklanıyordu.

SHIB yakım oranı yaklaşık %1500 arttı

Yukarıda bahsedilen SHIB yakım işlemlerini takip eden platformuna göre, son 24 saat içinde Shiba Inu meme coin’lerinin yakım hızı şaşırtıcı bir şekilde %1.498 arttı. Toplam 45.165.582 SHIB yakıldı.

Sadece bir gün önce yakılan SHIB miktarı 2.833.917 idi. Son 24 saat içinde, 45.1 milyon token’ın neredeyse tamamı dolaşımdan kaldırıldı ve tek bir gizemli transferle (37.843.644 Shiba Inu) ölü-kullanılmayan bir cüzdanda kilitlendi.

Shiba Inu yakım oranı arttı

Geçen hafta 147.5 milyonluk meme coin yakımı gerçekleşti

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere genel olarak, son yedi gün içinde, SHIB topluluğunun ortak çabalarıyla 147.590.806 SHIB yok edildi. Bu, Eylül ayından önce yakılan haftalık tutarlardan çok daha küçük bir miktar.

Yaz ve ilkbahar dönemlerinde, SHIB topluluğu “ölü” cüzdanlarına ortalama bir veya iki milyar meme coin gönderiyordu. Şu anki haftalık miktar (147.5 milyon) o dönem 24 saat içinde yaktıkları miktardı.

Artan yakım oranının arkasındaki olası faktör

Son birkaç gün içinde, ikinci en büyük meme coin Shiba Inu’nun fiyatı yaklaşık %4 oranında düştü. Düşüşün SHIB fiyatına bir sıfır daha eklemesi olmasaydı işler bu kadar kötü olmazdı. “Ekleme” 19 Ekim’de gerçekleşti.

Bunun sonucunda, meme coin 0.00001039 dolar seviyesinden düşmeye başladı ve şimdi 0.00000998 dolar seviyesinde işlem görüyor. Fiyat düşüşü yakım oranının artmasını sağlamış olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.