Ekim 26, 2022

119 Milyarlık Alım: Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken, Kritik Seviye Aşıldı!

Popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) yeni balinalar için gözde bir tercih olmaya devam ediyor. Yeni doğan bir balina, önemli miktarda SHIB satın almak için 1.24 milyon dolar harcadı. Detaylar haberimizde.

Etherscan.io kısa süre önce anonim bir balinanın ortaya çıktığını ve yaklaşık 10 saat önce gerçekleştirdiği ilk işleminde 1.243.982 dolar (1.24 milyon dolar) değerinde 119.384.114.306 (119.38 milyar) adet büyük bir SHIB aldığını bildirdi.

Shiba Inu borsa cüzdanı

Bu gelişmeyle birlikte Shiba Inu bir hafta içinde ikinci kez yeni bir balina oluşmasını sağladı. 24 Ekim’de bildirdiğimiz üzere, yeni doğmuş bir balina, tek bir işlemde 33.672.183 dolar (33.67 milyon dolar) değerinde 3.363.854.488.205 (3.36 tirliyon) SHIB biriktirdi.

Balinaların, en büyük ikinci meme coin temalı kripto para birimine olan ilgisi, yeni bir gelişmeyi daha beraberinde getirdi. Lüksemburg merkezli dünyanın önde gelen kripto para borsası Bitstamp, Amerika Birleşik Devletleri müşterileri için Shiba Inu (SHIB) ticaretinin kullanılabilirliğini genişlettiğini duyurdu. Dün yapılan bir duyuruya göre, Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet eden Bitstamp müşterileri artık Shiba Inu’yu SHIB/USD ve SHIB/EUR olmak üzere iki ticaret çifti ile takas edebilir.

Ayrıca, devasa Balina birikimi, Shiba Inu’nun 4 saatlik grafikte 0.00001020 dolarlık kritik direnç seviyesini aşmasına yardımcı oldu. 18 Ekim’den beri Shiba Inu bu seviyenin altında işlem görüyordu.

Shiba Inu meme coin analizi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.