Mart 25, 2022

SHIB Değil: Web3 Ödeme Ağı Bu Meme Coin’e Destek Ekledi, Artık Gerçek Dünya Kullanımı Var!

  • BabyDoge sahipleri artık Singapur merkezli Web3 kripto ödeme ağını kullanarak çevrim içi alışveriş yapabilecek.

Ticaret için kullanılan yıldırım hızında ve ödüllendirici bir Web3 kripto ödeme ağ geçidi olan PayBolt, bugün resmi Twitter hesaplarından paylaştıkları bir tweet ile, Binance Smart Chain’in en popüler meme paralarından biri olan Baby Doge Coin’e (BabyDoge) destek eklediklerini duyurdu.

Bu hamle ile Singapur merkezli ödeme ağı, BabyDoge’a bir gerçek dünya kullanım durumu sağlamış oldu. BabyDoge için önemli olan gelişmenin sonucu olarak şu andan itibaren BabyDoge sahiplerinin PayBolt sistemini kullanarak BabyDoge token’ları karşılığında kahve, akşam yemeği, giysi, elektronik, gadget’lar veya ihtiyaç duydukları her şeyi satın alabilecek.

Haziran 2021’de piyasaya sürülen Baby Doge Coin, çevrim içi Dogecoin topluluğu tarafından oluşturulan bir kripto varlığıdır. Web sitesine göre, “Baby Doge; yeni, gelişmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babası olan Dogecoin’i etkilemeye çalışan” bir kripto para birimi.

Babydoge’a destek eklemeden önce PayBolt, Ethereum ağının en popüler token’larından biri olan Shiba Inu’ya (SHIB) da benzer bir destek ekledi.

PayBolt, özellikle ticaret/alım-satım için oluşturulmuş bir Web3 zincirler arası kripto ödeme ekosistemidir. Kripto ödeme ağ geçidi, müşterilerden kripto şeklinde ödeme alır; daha sonra, bilgilerin doğrulanması ve doğrulanması için mütevelli, işlemci, takas odası, borsa, takas kuruluşu gibi bağımsız üçüncü taraflara ihtiyaç duyulmadan ödeme satıcılara iletilir.

PayBolt, ışık hızında işlemler sağlamak için zincirler arası köprüleme yeteneklerine sahip yerel PAY token’ını kullanır. PAY token Binance Smart Chain’de (BSC BEP-20) oluşturulmuştur.

Singapur merkezli şirket, 2025’in sonuna kadar kripto para ödeme ekosistemi aracılığıyla 1 milyon satıcıya ve 100 milyar dolarlık işlem hacmine ulaşmayı hedefliyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.