Popüler Trader, Bitcoin, Ethereum ve Bu Altcoin İçin Ralli Hedeflerini Açıkladı

Yaygın olarak takip edilen bir kripto trader’ı, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) için yükseliş beklediğini söyledi.

Kripto stratejisti Inmortal, 147.000 Twitter takipçisine Bitcoin’in ters çevrilmiş grafiğine baktığını ve önümüzdeki aylarda BTC’nin daha da yükselmesini beklediğini söyledi.

“Bu desen nasıl adlandırılır? Bitcoin.”

Kaynak: : Inmortal

Inmortal’ın ters BTC grafiğine bakıldığında görünen şu: stratejist Bitcoin’in Mayıs ayına kadar 60.000 dolara doğru tekrar tekrar daha yüksek-düşük seviyelere ulaşacağını tahmin ediyor. Kısa vadede Inmortal, Bitcoin’in yükseliş ivmesini sürdürmek için kritik direncin üzerine çıkması gerektiğini söylüyor.

“Hala büyük fitilleri düşünmek, eğer takip hareketleri olmasaydı hiçbir anlam ifade etmezdi. 42.500 doların üzerinde bir kapanış iyi olur.”

Kaynak: : Inmortal

Inmortal ayrıca Bitcoin işlem çiftinde (ETH/BTC) Ethereum’u da yakından takip ediyor. Inmortal’a göre, ETH/BTC düşüş eğilimindeki piyasa yapısını kırmayı başardı ve şimdi üç ayın ardından yeni yüksek zirvesini oluşturmaya hazırlanıyor.

“100 günlük düşüş trendinden sonra ETH/BTC’de ilk geri dönüş sinyalleri. 

Higher high’lar (bir önceki tepeden daha yüksek bir tepe gelmesi) + higher low’lar (bir önceki dipten daha yüksek bir dip gelmesi) = 0.074 BTC [3.047 dolar].”

Kaynak: : Inmortal

Sırada, blockchain ekosistemi olan Cosmos var. Inmortal’a göre, Cosmos, şu anki fiyatı olan 27.85 dolardan %33’lük bir çıkışa hazır.

“27.77 dolardan beri ATOM’dayım, yüksek aralığı hedefliyorum.”

Kaynak: Inmortal

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.