Şubat 1, 2022

Popüler Analist, Ethereum Rakibi Altcoin için Tahminini Paylaştı! Listede Dört Altcoin Daha Var!

Yakından takip edilen kripto stratejisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) ve dört ek altcoin için neler olabileceğine ilişkin görüşlerini paylaştı.

Twitter hesabında paylaşım yapan Van de Poppe, Avalanche‘ın aşması halinde bir ralliyi tetikleyebilecek bir direnç seviyesi olduğunu belirtti ve bu seviyeyi tanımladı.

“AVAX direnci 80 dolardan aşması gerekiyor. Bu seviye aşılırsa, yeni bir koşu oldukça mümkün olacaktır. O zamana kadar ‘biriktirme aşaması’ devam edecektir.”

Listenin devamında, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciri olan Harmony (ONE) yer aldı. ONE/BTC paritesine bakan Van de Poppe, paritenin 0,00000469 BTC veya 0.18 dolar desteğe ulaştıktan sonra bir sıçramaya hazır olduğunu tahmin ediyor.

“Bu, bu bölgeden bir tür sıçrama yaşıyor olmalı. Benim kişisel ilgi alanım 350 sats [0.0000035 BTC veya 0.13 dolar] bölgesi civarında.”

Trader’ın listesinde yer alan bir diğer kripto para ise ödeme altyapısı platformu COTI (COTI). Van de Poppe, COTI’nin 0,00001 BTC’de (0,38 dolar) hedefine %35’lik bir ralli başlatmadan önce Bitcoin’e (COTI/BTC) karşı daha yüksek bir düşük kurulum yazdırmasını beklediğini söyledi.

“COTI şu anda direnişe geçiyor. Bunu çevirmek = yapılacak olası ticaret. Aksi takdirde, potansiyel bir uzun giriş için 740 sat [0.000074 BTC veya 0.28 dolar] civarında bir teste bakmak gerekecektir.”

Van de Poppe ayrıca doğrudan akrilik grafik teknolojisini merkezi olmayan blok zinciri teknolojisiyle birleştiren, ölçeklenebilir bir kripto para birimi alternatifi olan Hathor’un (HTR) yerel varlığını da yakından takip ettiğini belirtti. Van de Poppe’ye göre HTR, Bitcoin’e (HTR/BTC) karşı 0,0000148 BTC veya 0,57 Dolar’da önemli bir destek alanına ulaşmaya hazırlanıyor.

“HTR satın alma aralığı yaklaşıyor.”

Yatırımcının listesinde yer alan son coin, eşler arası ödeme ağı Litecoin (LTC) oldu. Van de Poppe, Litecoin’in Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı hala düşüş trendinde olmasına rağmen, paritenin %17 oranında toparlanabileceği potansiyel bir senaryoya baktığını söylüyor.

“Potansiyel bir uzun tetikleyici için 3050-3100 sats [0.00305 BTC-0.0031 BTC veya 117.01-118.93 dolar] seviyesinin bir dönüşünü arıyorum. O zamana kadar -> faiz yok.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.