Pepe Coin Fiyat Tahmini: Ralli Hedefi Belirlendi, Alım için Doğru Zaman mı?

4 saatlik zaman dilimi grafiğinde, Pepe coin fiyatındaki yatay eğilim, simetrik bir üçgen oluşumunu yansıtan iki yakınsak eğilim çizgisinden nokta dönüşleri gösteriyor. Meme coin fiyatı, piyasanın yüksek oynaklığına rağmen bu modele saygı duydu. Bununla birlikte gelecekteki tahminler için güvenilirliğini garanti etti.

PEPE Fiyat Günlük Grafik

  • PEPE fiyatının 0.000047 dolar direncinden yükselişe geçmesi %15’lik bir artışa işaret ediyor.
  • Simetrik üçgen formasyonunun destek trend çizgisi, Pepe coin‘in büyük bir düşüş yaşamasını engelliyor.
  • Pepe coin’deki 24 saatlik işlem hacmi 132,5 Milyon dolar olup %18’lik bir kayba işaret etmektedir.

Pepe coin

Daha geniş piyasa duyarlılığı çözülmemiş bir durumda kalırken, meme coin fiyatı 0.00000147 dolarlık acil direnci çevirerek birikim aşamasından çıktı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere meme coin, kararlı bir çıkış yapmadan önce son iki gün içinde bu dirençten birden fazla reddedilme ile karşı karşıya kaldı.

Geri kazanılan direnç potansiyel destek olarak hareket edebilir ve üçgen içinde bir toparlanma döngüsünü tetikleyebilir. Ortaya çıkan ralli, fiyatları yaklaşık %15 daha yükseğe taşıyabilir ve 0,00000175 dolar civarındaki genel direnç trend çizgisine ulaşabilir.

Bununla birlikte, meme coinin sürekli bir toparlanma rallisi gerçekleştirmesi için alıcıların formasyon direnci trend çizgisinden bir yükseliş kırılmasına ihtiyacı var.

Pepe coin Fiyatı 0.00000175 Dolara Yükselecek mi?

Son iki gün boyunca meme coin fiyatı, üçgen formasyonun destek trend çizgisinin üzerinde yatay bir şekilde seyretti. Bu konsolidasyon, satıcıların daha aşağı kırmak için birkaç başarısız girişimini gösterdi. Ayrıca alıcının seviyesini korumak için saldırganlığını gösterdi. Bu nedenle, destek trend çizgisinden yükselişin tersine dönmesi, PEPE fiyatını muhtemelen 0,00000175 dolara çıkaracak ve arada 0,00000163 dolarlık bir engel olacaktır.

  • Üstel Hareketli Ortalama: 0,00000147 dolarlık direnç kırılmasıyla fiyat, uzun trader’lara ekstra bir avantaj sağlayan 20 EMA eğimini de geri aldı.
  • Yönlü Hareket Endeksi (DMI): DI+ (mavi) ve DI- (turuncu) eğimi arasındaki potansiyel bir yükseliş geçişi, ilgilenen piyasa katılımcıları için bir satın alma sinyalini tetikleyecektir.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.