Mart 4, 2020

Paris Blockchain Zirvesi Corona Virüsü Sebebiyle Ertelendi

Yaklaşan Paris Blockchain Haftası Zirvesi, koronavirüs salgını nedeniyle daha sonraki bir tarihe ertelendi. Bu etkinlik 31 Mart – 1 Nisan 2020 arasında gerçekleşecekti. Etkinlik şimdi 9 ve 10 Aralık’ta gerçekleşecek.

Koronavirüs salgınının geleneksel finans ve kripto para birimi endüstrisi üzerinde büyük bir etkisi vardır. Asya’daki kripto para ile ilgili konferansların organizatörleri de virüsün bölgesel yayılması nedeniyle etkinliklerini erteledi. Ayrıca, Coronavirus salgını nedeniyle Çin’in Dijital Yuan Araştırması da ertelendi.

Bu, koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilen ilk zirve. İnsanlar şu anda halk mitinglerine katılmaktan korktukları için diğer olayların iptaline yol açabilir. Organizatörler tarafından yayınlanan bir açıklama, Fransız hükümetinin tavsiyesi üzerine hareket ettiklerini gösteriyor.

Açıklama, organizatörlerin koronavirüsün küresel gelişimini yakından izlediğini ortaya koyuyor. Zirveye, konuşmacılara ve sponsorlara katılanların güvenliği ile ilgili endişe duyuyorlar.

Fransız hükümeti ayrıca büyük toplantılar gibi herhangi bir riski almayı yasakladı ve bu zirvenin ertelenmesi şu an için en iyi seçenek haline gerildi.

Ancak organizatörler, sponsorluktan konuşmacılara, medya ortaklarına ve ekiplere kadar etkinliği düzenlemek için çok çalışan herkese teşekkür etti. Her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için uzun saatler yatırım yaptılar.

Organizatörler Aralık ayında katılımcıları ağırlamayı dört gözle bekliyor ve sosyal medya kanallarını takip etmelerini tavsiye ediyor. Ayrıca önümüzdeki aylarda konuşmacılar ve sponsorlar hakkında daha fazla bilgi vermeye devam edecekler.

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler bu ölümcül salgını kontrol etmek için adımlar attığı için zirveyi ertelemek çok önemli bir adımdı. Şimdiye kadar birçok canı aldı.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?