Mart 1, 2022

Nicholas Merten’e Göre Bitcoin (BTC) Parabolik Bir İyileşme Gösteriyor! – İşte Fiyat Hedefi

Kripto dünyasında yakından takip edilen analist Nicholas Merten, Bitcoin’in ne zaman 60.000 dolar seviyesini yeniden yakalayıp, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmayı denemek için bir atağa çıkacağına ilişkin görüşlerini paylaştı.

Yayınladığı yeni bir strateji oturumunda konuşan Nicholas Merten, 511.000 YouTube abonesine BTC’nin son zamanlardaki aşağı yönlü baskıya dayanma ve 40.000 doları geri itme yeteneğinin iyi bir işaret olduğunu belirtti.

“Alıcıların gelmeye devam ettiği, sipariş emirlerini arttırdığı, Bitcoin fiyatını 30.000 doların ortasındaki düşük seviyelerden kurtarıp, 40.000 dolarlık seviyeye çıkardığı bir ortam görüyoruz ve bu bir güven ortamı yaratıyor.”

Bitcoin (BTC), daha yüksek düşük seviye kurulumlarını yükseltmeye devam ederken, Merten, Bitcoin’in ulaşacağı sonraki seviyenin, geçtiğimiz sene iki kez dokunduğu 60.000 dolar seviyesi olacağını düşünüyor.

“Üçüncü bir yeniden deneme için yörüngeyi hazırlıyor gibi görünüyor…

Üçüncü kez, bu genel aralığı 60.000 doların ortalarında bir kez daha test edilmesi ve sonunda Bitcoin için tamamen tırmanıp parabolik bir fiyat elde edebilmek için teknik kuruluma sahip olmak, Bitcoin için oldukça çekici olabilir.

Bu yılın sonuna kadar 150.000 ila 200.000 dolar civarında bir yerde bile olabiliriz…”

Yazma sırasında, Bitcoin %16’nın üzerinde artış kaydetti ve 44.500 dolardan işlem görüyor.

Merten, korku zamanlarında fiyatların sıçramasının, piyasanın kaygıları aştığı anlamına geldiğini de vurguladı.

“Bunlar, piyasaların korkuyla mücadele etmeye başladığının, sipariş emirlerinin kontrolünü ayılardan geri almaya başlayacak olan alıcıların olduğuna dair önemli bir işaret.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.