Microsoft’un Yapay Zekası Yanıtladı: Shiba Inu Fiyatını Gelecekte Ne Bekliyor?

Shiba Inu, kripto para piyasasındaki dalgalanmaya rağmen ayıların etkisinden kurtulmakta zorlanıyor. Yatırımcılar fiyatın dibe vurduğuna inanırken, bazıları daha fazla düşüş bekliyor. Ancak Microsoft’a ait Bing AI chatbot, farklı kaynaklara dayanarak birtakım tahminler yürüttü.

Bing, internetteki çok sayıda kaynakta SHIB’nin gelecekteki fiyatına ilişkin çeşitli tahminler bulunduğunu ve bazı kaynakların diğerlerinden daha iyimser olduğunu vurguladı. Bununla birlikte, Haziran ayında Shiba Inu için ortalama fiyatın 0,000011 dolar olduğunu belirtti.

Yapay zeka, Shiba Inu fiyat hareketlerini etkileyebilecek farklı birçok faktör olduğunu tespit etti. Bunlar arasındaki kripto para piyasasına ilişkin duyarlılık ve ekosistemin gelişimi de yer alıyor. Ancak bir diğer detay ise yakım oranındaki artışlar.

Shiba Inu ve Kripto Para Piyasasındaki Duyarlılık

Bing’e göre Shiba Inu fiyatının yönünü belirleyecek en önemli detay kripto para piyasasındaki genel duyarlılık. Genel duyarlılık olumlu olur ve talebi arttırsa bu işlerin iyiye gittiği anlamına gelecektir. Tam tersi bir durum ise fiyatı düşürecek olumsuz bir görünüm olacaktır.

Yapay zekaya göre talebin artması, kitlesel benimsemeyi de arttıracak önemli bir başlangıç noktası. Bu da fiyatın gidişatını belirleyecek en önemli etmenlerden başında geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere topluluk ve geliştiriciler, SHIB’in bir meme coin’den fazlası olması için çalışıyor. Sıradaki en önemli iki gelişme Shibarium ve The Metaverse, merakla beklenmeye devam ediyor. Eğer bu projeler beklenen etkiyi yaparsa talebi arttıracak ve fiyatta olumlu bir karşılık bulacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.