Meme Coin’den Topluluğa Müjde: Yeni Gelişmeler Kapıda!

Shiba Inu Metaverse danışmanı Marcie Jastrow, metaverse ekibinin geçen yıl sanat konsepti ortaya çıkan merkezlerden birinin genel bakış videosunu nihayet yayınlamaya hazırlandığını paylaştı. Yayınlanacak ön izleme hakkında “Buna bayılacaksınız” şeklinde tweet attı. Jastrow metaverse’de daha fazla sanal arazi satın almaya devam ettiğini de sözlerine ekledi.

“Rocket Pond Açıklaması Geliyor”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Rocket Pond 11 SHIB Metaverse merkezi arasında yer almaktadır. Sanat konseptleri geçen yıl ve 2023’ün başlarında Twitter üzerinden SHIB ordusuna gösterildi. Diğer sanal arazi parçalarının aksine, merkezler özel mülkiyete satılmayacak. Metaverse yayınlandıktan sonra, merkezler kamunun ortak kullanımına açık olacak.

Daha önce, Shiba Inu meme coin‘in resmi Twitter hesabı yaklaşık bir ay önce Rocket Pond’un video önizlemesinin yayınlanacağını duyurmuş ve bunun “sadece birkaç gün” içinde gerçekleşmesi bekleniyordu. Rocket Pond merkezinin sanat konseptinin ilk sürümü Eylül 2022’de yapılmıştı.

Bu merkezin konseptine göre roketler, bir kripto para biriminin fiyatı söz konusu olduğunda kripto hayranlarının favori ifadeleri olan “fırlama”, “aya gitme”, “çatıdan geçme” yeteneğine sahip bir coinin enerjisinin sembolleridir. Roket emojileri genellikle bir fiyat artışını göstermek için kullanılır.

WAGMI Temple’ın Video Önizlemesi Daha Önce Yayınlandı

Bu yılın başlarında, Mart ayında, SHIB geliştirici ekibi ve projeyi birlikte inşa ettikleri The Third Floor görselleştirme stüdyosu tarafından Shiba Inu hayranları ordusuna WAGMI (“hepimiz başaracağız” ifadesinin kısaltması) adlı bir başka SHIB Metaverse merkezinin alfa önizlemesi gösterildi.

Bu, kullanıcıların Paskalya tapınaklarındaki yoga ve meditasyon deneyimine benzer bir deneyim yaşamalarını amaçlayan bu sanal alanın bir “üstünden geçiş” oldu.

Kullanıcılar WAGMI Tapınağının çevresinde, kitaplar ve nehirler üzerinde oldukça küçük köprüler, pagodalar, yüksek kayalar ve güzel bir şelale ile sessiz ve huzurlu bir arazi parçası görebiliyorlardı.

Metaverse‘in tam ölçekli sürümü, SHIB ordusunun geçen yıldan bu yana dört gözle beklediği bir şey. Aynı hikaye Shibarium katman-2 ölçeklendirme çözümü için de geçerli. Puppynet adlı beta sürümü Mart ayı başında yayınlandı. SHIB ekosisteminin bu yükseltmeleri, coini sadece meme kriptosundan saygılı ve “ciddi” bir varlığa dönüştürüyor. Ona çok daha fazla fayda sağlıyor ve benimsenmesini artırıyor.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.