Ekim 17, 2022

Meme Coin’den Hamle, Binance Listelemesi Yolda Olabilir mi?

Floki Inu (FLOKI) resmi Twitter hesabı, change.org aracılığıyla bir imza kampanyası başlattı. Bu imza kampanyası, Binance’in FLOKI’ye destek eklemesiyle alakalıydı.

Floki Inu topluluğu daha önce de benzeri bir kampanya başlatmış ve önde gelen borsa borsa Robinhood’un desteğini talep etmişti.

FLOKI Ordusu Binance’in Desteğini İstiyor

Floki Inu ekibi tarafından yayınlanan tweet, şimdiden yaklaşık 29.000 kişinin attığı imza dışında pek fazla bilgi içermiyor. Change.org web sitesinden alınan veriler, bu miktarın bu potansiyel listeyi destekleyen kişilerin 35.000 imzaya yükseldiğini ortaya koydu.

Bu yılın başlarında başlatılan bir başka kampanya da Floki Inu’nun popüler ticaret platformu Robinhood’da listelenmesi için imza toplamaktı. Temmuz ayında change.org’a eklenen bu kampanya 500’den az imza toplamıştı. Bu yazının yazıldığı sırada, dilekçe imza sayısı 1.902’dir.

Binance listeleme talebi ise şimdiden çok güçlü bir destek almış gibi görünüyor.

Benzer bir imza kampanyası, Robinhood’da piyasaya sürülen piyasa değerine göre ikinci en büyük meme coin olan Shiba Inu’yu almak için geçen yıl başlatılmıştı. Kasım ayına kadar SHIB ordusundan yaklaşık yarım milyon imza gelmişti.

Floki inu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere SHIB gerçekten de Robinhood tarafından hayranlarının ve kullanıcılarının hoşuna gidecek bir açıklamayla listelenme haberini duyurmuştu.

Temmuz ayında, meme coin‘in EUR/FLOKI paritesi LiteBit tarafından listelenmişti.

FLOKI’nin Rakipleri Destek Almaya Devam Ediyor

Floki’den farklı olarak, diğer popüler meme coin’ler, borsalarda fiyatlarını yükseltmek için dolaşımdaki arzlarını kademeli olarak yakma stratejisini benimsedi. Özellikle, SHIB ve BabyDoge bu yıl aktif olarak yakılıyor ve SHIB ordusu geçen Ekim ayında token’larını ölü cüzdanlara göndermeye başlamıştı.

[irp posts=”67243″ ]

Shibburn web sitesine göre, son 24 saat içinde milyonlarca SHIB kullanılmayan-ölü cüzdanlara gönderildi ve Shiba Inu‘nun yakım oranı %584 oranında arttı. Üstteki linke tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.