Meme Coin’den Dikkat Çeken Binance Ortaklığı: İşte Detaylar!

Shiba Inu rakibi FLOKI, Binance Pay ile stratejik ortaklığının bir parçası olarak bir pazarlama kampanyası yürütmeye başladığını duyurdu. CoinMarketCap verilerine göre, bu yazının yazıldığı sırada meme coin, son 24 saat içinde %1,22’lik bir yükselişin ardından 0,00003193 dolardan işlem görüyor.

FLOKI, Binance Pay ile Ortaklık Kurdu

Söz konusu ortalığın FLOKI lehine bir katkı sağlaması oldukça olası. Binance Pay ile ortaklık sonucu, pazaryerindeki tüccarlardan en az 1 dolarlık alım yapılması sonrası ödül dağıtımı yapılacak.

FLOKI ile ödeme yapmaları halinde ilk alışverişlerinde nakit para iadesi alacaklar. Bu promosyon kampanyası tüm Haziran ayı boyunca sürecek ve 30 gün boyunca devam edecek.

Twitter’daki paylaşıma göre Binance Pay ana sayfası ve çeşitli platformlardaki sosyal medya profilleri de dahil olmak üzere çoklu kanalları aracılığıyla yukarıda belirtilen kampanyaya destek sağlayacak.

FLOKI’ye büyük bir destek sağlamanın yanı sıra, bu ortaklık meme coin’in Binance Pay ekibiyle daha yakın çalışmasına yardımcı olacak. Binance Pay uygulaması Android’de 50 milyondan fazla, iOS’ta ise çok daha fazla indirilmiş durumda.

FLOKI, AliExpress’te hali hazırda kullanılabilir durumda. Bu, AliExpress’in işlemler için 150’den fazla kripto para birimini kabul eden yeni bir platform olan Shopping.io’ya entegre edilmesinden sonra popüler hale geldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.