Meme Coin’de Yakımlar %230 Arttı!

Shibburn web sitesinde yer alan verilerine göre Shiba Inu yakma oranı son 24 saatte önemli ölçüde arttı. Shibburn Twitter hesabı, yaklaşık sekiz saat önce 219.660.376 SHIB token’ının yakıldığını ve 16’dan fazla işlemin yapıldığını bildirdi.

Shiba Inu

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shibburn web sitesine göre, Shiba Inu yakma oranı %230 artış gösterirken, toplamda 357 milyon SHIB yakıldı.

Haziran ayında yapılan 400 farklı işlemle, topluluk 4.553.606.683 SHIB token’ı yaktı ve yakım etkinliklerini daha da alevlendirdi.

Shiba Inu token’larını ölü bir adrese veya kripto cüzdanına göndererek veya bilinen ismiyle yakarak, token’lar kalıcı olarak dolaşımdan kaldırılmaktadır. Bu eylem ile toplam SHIB arzını azaltmayı amaçlayan topluluk, arzın azalmasıyla birlikte fiyatın yükselmesini bekliyor.

FCFPay, Shiba Inu Ekosisteminde Yer Alan BONE’u Destekliyor

Bir kripto para ödeme ağ geçidi olan FCFPay, yakında listeleme planlarını açıklayarak BONE için destek verme planlarını açıkladı. Ek olarak, FCFPay, LEASH desteğine de işaret etti. Borsa şimdi, Nisan ayında SHIB’i listeledikten sonra, BONE ve LEASH dahil olmak üzere Shiba Inu ekosistemindeki diğer tokenler için destek veriyor.

On-chain analitik firması Santiment, ağdaki artan kullanıcı katılımının bir sonucu olarak, Shiba Inu için adres etkinliğinin yedi haftanın en yüksek seviyesine ulaştığını bildirdi. Santiment’e göre SHIB bu konuda %35 büyüdü.

[irp posts=”59050″ name=”Shiba Inu ve Bu Meme Coin’in Ağ Etkinliği %30 Arttı!”]

Shiba Inu sahip sayısı artmaya devam ettikçe ağ etkinliğinde de büyüme devam ediyor. WhaleStats’a göre, şu anda SHIB sahiplerinin sayısı, ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesinden çok uzak olmayan 1.190.221’de bulunuyor. SHIB şu anda bir gün öncesine göre biraz daha yüksek 0,00001 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.