Aralık 8, 2022

Meme Coin’in Fiyatı Kısa Sürede %25 Arttı, Neler Oluyor?

Shiba Inu (SHIB) yönetişim token’ı BONE fiyatı kısa sürede %25 arttı. Shibarium isimli Katman-2 çözümünde gas token’ı olarak kullanılan token, DEX’in yönetişim sisteminin bir parçası.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Katman-2 çözümü olan Shibarium uzun süredir bekleniyor. Nitekim geliştiriciler yayın tarihini sık sık ertelese de 2022 yılında çıkacağını emin bir şekilde açıklıyorlar.

Bone ShibaSwap, arz ve dolaşım açısındanSHIB ve LEASH’i tamamlamak için inşa edildi. Yönetişim token’ı olan hizmet veren BONE token yardımıyla SHIB topluluğu, Doggy DAO tekliflerini de onaylama imkanına sahip. Oylamalar, ShabaSwap borsasında hangi işlem çiftlerinin listeleneceğini seçmekten oluşuyor.

Bone ShibaSwap Nedir

Token; Shiba Inu topluluğunun, Shibaswap’ten gelen teklifleri oylamada kullanılıyor. Bir kullanıcının sahip olduğu BONE miktarı, oylamadaki gücünü de arttırmakta. Token’ın toplam arzı ise 250.000.000 olarak belirlendi ve bu arz belirli bir dengeyle belirlendi.

Uphold borsası BONE listelemesini duyurdu. Bu gelişme token fiyatını son 7 günde %25 artıran etmenlerden biri oldu. Nitekim bu listeleme ise topluluğun baskısı sonrası geldi ve diğer borsaları da teşvik etti.

Uphold’un listelemesinden sonra Sun Crypto da BONE’u listeledi. StealthEX’in de listelemesi işleri hızlandırdı. Bu listelemeler de topluluk baskısı sonrası gelmesi topluluğu heyecanlandırdı.

Sonuç olarak topluluk Binance‘in de BONE listelemesi yapması için baskıyı arttırdı.

Bone ShibaSwap $0.840582 dolardan işlem görüyor ve 24 saatlik işlem hacmi 6,038,906 dolar. Sonuç olarak fiyat geçtiğimiz 24 saat içinde token %5,28 düşüş kaydetti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.