Şubat 5, 2023

Meme Coin Büyük İşlemleri %472 Arttı, Neler Oluyor?

Resmi Shiba Inu (SHIB) Twitter hesabı, meme coin fiyatının 4 Şubat’ta yaklaşık %30 artmasının ardından galibiyetini kutlayan bir tweet paylaştı. Shiba Inu maskotunun elinde bir kupa tuttuğunu ve sergilediğini gösteren tweet, Shiba Inu topluluğunda heyecan uyandırdı.

SHIB, fiyatı gün içi en yüksek seviyesi olan 0.00001590 dolara yükselerek 4 Şubat’ta en çok kazanan meme coin oldu. SHIB kazançlarının bir kısmı silinmiş olsa da, SHIB hala %10 artışla 0.0000152 dolar seviyesinde işlem görüyor. Meme coin, art arda altı gündür yeşil renkte işlem görüyor ve son yedi gün içinde %30 oranında değer kazandı. Peki SHIB fiyatı neden arttı?

SHIB fiyatındaki muazzam artışın bir nedeni, olumlu teknik faktörler olabilir. Kripto analisti Ali Martinez, 2 Şubat’taki devasa yükselişinden önce SHIB grafiğinde bir yükseliş flama modeli tespit etti. Bu da teknik açıdan bir iyimserlik sundu.

%37 Fırlayabilir: Deneyimli Analistten Meme Coin Tahmini Geldi!

Bunların yanında Bone ShibaSwap (BONE) de 4 Şubat’ta yaklaşık %40’lık bir sıçrama yaptı. Bu da merakla beklenen Shibarium etkinliğinin de yükselişe katkıda bulunmuş olabileceğini gösteriyor.

Büyük işlemler fırladı

Aynı şekilde, balinalar da fiyat artışına katkıda bulunmuş olabilir. IntoTheBlock verilerine göre, 100.000 doları aşan büyük işlemler, son haftaların hatta ayların en yüksek artışı olan %472 gibi şaşırtıcı bir artış gösterdi. Büyük işlem artışları genellikle balinaların veya alım satım yapan büyük sahiplerin artan faaliyetleriyle ilişkilendirilir.

Son olarak Shibburn web sitesine göre, son 24 saatte toplam 13.518.918 meme coin yakımı gerçekleşti. Bu sayede SHIB yakım oranı %67 oranında arttı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?