Mart 10, 2023

Meme Coin Alev Alev, Milyonluk Yakım Heyecanlandırdı!

Shiba Inu dünden beri alışılmadık bir yakma faaliyeti geçiriyor. Her şey “Shiba Inu” adlı sözleşme cüzdanı ile başladı. “Deployer 2” adlı sözleşme cüzdanının, Koinfinans.com tarafından daha önce bildirildiği üzere, çeşitli işlemler aracılığıyla şaşırtıcı miktarda 2 Milyar SHIB yakmasıyla başladı.

Beklenen Gün Öncesinde Milyarlık Meme Coin Yakımı!

Ancak, sözleşme cüzdanı bununla da kalmadı. Üç ayrı işlemle ölü cüzdana 204.313.475 SHIB daha aktardı.

Bu da sadece bir günde 2.204.313.475 SHIB’nin yakılmasıyla sonuçlandı.

Shiba Inu Topluluğu son zamanlardaki yakma aktivitesinin arkasındaki neden hakkında spekülasyon yapmaya devam ediyor. Birçok kişi bunun Shibarium lansmanıyla ilgili olabileceğine inanıyor. Ancak resmi bir doğrulama veya açıklama yapılmadı. SHIB’in baş geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa süre önce attığı bir tweet’te topluluğa resmi duyuruları beklemelerini ve hemen sonuca varmamalarını tavsiye etti.

Başka faktörlerin de söz konusu olabileceğini ve önümüzdeki günlerde daha fazla bilginin açıklanacağını belirtmek gerekir.

Haber yazıldığı sırada SHIB, 24 saatlik 424.364.821 (424,36 milyon dolar) işlem hacmiyle son bir günde -%8,01 düşüşle 0.00001007 dolar fiyatından işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.