Mart 9, 2023

Beklenen Gün Öncesinde Milyarlık Meme Coin Yakımı!


Shibarium Genel Beta lansmanı öncesinde 1,91 Milyardan fazla Shiba Inu yakıldı. Son zamanlarda Shiba Inu’da alışılmadık bir yakma faaliyeti gözlemlendi. Etherscan.io verileri, Sözleşme Yaratıcısının “Shiba Inu: Deployer 2” adlı Sözleşme Yaratıcısının son 2 saat içinde birden fazla işlem gerçekleştirerek 1.917.855.961 (1,91B) SHIB’yi sonsuza dek dolaşımdan kaldırdığını bildirdi. Bu, SHIB’nin mevcut fiyatıyla yaklaşık 21.000 dolara denk geliyor.

Shiba Inu meme coin gönderimşeri

Bu büyük yanmaya rağmen, sözleşme cüzdanı hala 3.168.883 dolar değerinde 288.342.406.555 SHIB tutuyor. Bu durum, kısa süre içinde daha fazla yakmanın meydana gelebileceğini göstermektedir.

Cüzdanda tutulan adres

Sözleşme cüzdanı tarafından gerçekleştirilen önemli yakma faaliyetinin bir sonucu olarak, SHIB’in genel yakma oranı geçtiğimiz gün %26462,38 oranında fırladı.

Meme coin Shiba Inu yakım oranı

Bu ani gelişme, yakım arkasındaki nedene ilişkin soru ve spekülasyonlara yol açtı. Birçok kişi bunun Shibarium Public Beta test ağının yaklaşan lansmanıyla ilgili olabileceğini öne sürüyor.

Shibarium Beta’nın, ağ üzerinde gerçekleştirilen her işlem için önemli miktarda SHIB’yi yok eden yerleşik bir SHIB yakma özelliğine sahip olması bekleniyor. SHIB ekibi kısa bir süre önce Shibarium Public Beta test ağının lansmanının bu hafta yapılacağını açıklamıştı.

Haber yazıldığı sırada SHIB, 24 saatlik 445.633.606 dolar işlem hacmiyle son güne göre %0,76 artışla 0,00001098 dolar fiyatından işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?