Ekim 26, 2022

LUNC Yakımları Zirvede, Topluluk Güçleniyor!


Terra Classic (LUNC), 26 Ekim tarihinde birtakım önemli gelişmeler kaydetti. Topluluk şimdiye kadar ortalama 25 milyar LUNC token yaktı. Binance‘te Pazartesi gübü 1.34 milyarın üzerinde yakım yaparak toplamda 12.5 milyar token yaktı. Kripto para piyasasındaki toparlanma ise fiyatta bir yükselişi tetikledi.

Tüm yakımlara ek olarak topluluk komisyonsuz ticaret sunan Robinhood’un LUNC’yi listelemesini istiyor. Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi Robinhood geçtiğimiz hafta bir tweet paylaştı. Bu tweet’te listelenecek yeni coin’ler için öneri almışlardı.

Topluluk, Robinhood’un yanı sıra Coinbase’in de listelemesi için baskıyı arttırdı. Kullanıcılar sosyal medya üzerinden paylaşım yaparak Coinbase’in dikkatini LUNC token’a çekmeye çalışıyor.

Tesla, LUNC Kullanımına İzin Vermeli!

Terra Classic (LUNC) tesla

Terra Classic doğrulayıcısı LUNC DAO bugün attığı tweet’te Elon Musk’ın Tesla araçları için LUNC’yi kabul etmesi gerektiğini ifade etti. Cevap verirse harika olurdu ama SEC rıza kararnamesi Tesla ile ilgili tweet’leri özgürce yayınlamasını engelliyor.

Terra Classic fiyatı son 24 saatte %6’nın üzerinde yükseldi. LUNC için 24 saatlik en düşük seviye 0,000226 ve en yüksek seviye 0,000241 dolar. Sonuç olarak işlem hacmi ise %16 düştü.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?