Ekim 24, 2022

Robinhood Listeleyeceği İki Altcoin’i Açıkladı!


Robinhood ücretsiz hisse senedi, opsiyonlar, ETF ve kripto para ticareti sağlıyor. Hesap da para tutma zorunluluğu da bulunmamaktadır. Robinhood tarafından paylaşılan bir tweet’te borsa tarafından listelenecek iki altcoin açıklandı. Aave ve Tezos, yakında borsa tarafından listelenecek.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Robinhood listelemesi için toplulukla bir araya geldi. Yeni listelemeler ise bu paylaşımdan iki gün sonra geldi.

Yapılan yeni listeleme sonrası toplamda 19 kripto varlık borsada yer alıyor olacak. Aave ve Tezos, Eylül ayında listelenen Cardano ve USDC’den sonra listeye katılan son üyeler oldu.

Kısaca söylemek gerekirse Robinhood’un popülerliği göz önünde alındığında her iki varlık da bu gelişmeyi memnuniyetle karşılayacaktır. Borsanın milyonlarca kullanıcı potansiyeli ise büyük bir heyecan yarattı.

AAVE ve XTZ Robinhood Haberine Ne Tepki Verdi?

CoinMarketCap’in sıralamasında 44. sırada olan AAVE, Robinhood cephesinden gelen haber sonrası ortalama %5 değer kazandı. Fiyat şu an 86.60 dolar civarında yer alıyor.

AAVE Robinhood listelemesi

Tezos (XTZ) ise Robinhood haberine pek tepki vermedi. Fiyat son 24 saatte neredeyse hiç yükselmedi ve 1.35 dolardan işlem görüyor.

XTZ fiyat grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?