Ocak 17, 2023

Listede Pitbull da Var: 19 Altcoin’den Önemli Duyuru!


Son güncellenme : 17.01.2023 - 10:00

Kripto para piyasası son 24 saatte biraz daha yatay seyretse de geçtiğimiz bir haftayı oldukça güçlü bir şekilde değerlendirdi. Altcoin piyasası bu ralliyi iyi değerlendirirken birçok varlık ekosistemlerini güçlendirmek için çeşitli duyurular yaptı. İşte takip etmeniz gereken etkinlik ve listeleme duyuruları.altcoin listeleme haberleri

 • Pitbull (PIT), yol haritasının 3. sürümünü bugün açıklayacağını duyurdu.
 • Polygon (MATIC), hardfork güncellemesinin bugün gerçekleşeceğini duyurdu.
 • Kyrrex (KRRX), Huobi Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • FLOKI (FLOKI), altcoin için bir duyuru yapacağını paylaştı ancak duyurunun detayları belli değil.
 • EverRise (RISE), EverRise NFT’lerinin lansmanını bugün gerçekleştireceğini duyurdu.
 • Fetch.ai (FET), Bitrue tarafından listeleneceğini duyurdu.

Microsoft Geleceğin Sektörü Diyerek Yatırım Yaptı: Altcoin'ler Fırladı!

 • BlackHat Coin (BLKC), cüzdan için 5.5 sürümünün bugün yayınlanacağını duyurdu.
 • EasyFi V2 (EZ) ve Rigel Protocol (RGP), yeni bir staking programı başlattıklarını duyurdu.
 • AllianceBlock (ALBT) ve diğer dört altcoin, Blockchain Hub Davos etkinliğine katılacağını duyurdu.
 • Magic (MAGIC), KuCoin tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • T23 (T23), MEXC Global tarafından listeleneceğini duyurdu.
 • VVS Finance (VVS), VVS Launchpad’in bugün aktif edileceğini duyurdu.
 • Rocket Pool (RPL), Twitter Spaces üzerinden bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.
 • chrono.tech (TIME), topluluğuyla bir araya gelerek bir soru-cevap etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Kaynak : Coinmarketcal

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?