Ocak 16, 2023

Kripto Uzmanı Listeyi Verdi: 3 Altcoin Patlamanın Eşiğinde!

Popüler kripto trader’ı Canterin Clark, ThorChain’in (RUNE) de dahil olduğu üç altcoin ‘in gözlerden kaçtığına inanıyor. Trader, bu üç kripto varlığın büyük bir ralli hazırlığında olabileceğinin altını çizdi.

Tahminine merkezi olmayan depolama ağı Filecoin (FIL) ile başlayan kripto trader’ı, fiyatın 5,80 dolarlık alana kadar herhangi bir direnç olmadığına inanıyor.

“Bence FIL, COMP’un yaptığı hareketin aynısını yapacak. Fiyatın çok hızlı bir şekilde 4,7 dolarlık seviyelerden 5,8 dolarlık seviyelere çıkması gerekiyor.”

Filecoin fiyat tahmini

Haber hazırlanırken Filecoin trader’ın direnç olarak belirlediği 4,7 doların üzerinde 4,8 dolar civarında işlem görüyor.

Canterin Clark’ın listesinde yer alan diğer altcoin ise ThorChain (RUNE) oldu.

“Her şey FIL ile aynı görünüyor. RUNE ve FIL arasında kurulum açısından pek bir fark yok. Aradaki tek far, aslında piyasa değerinin 7 kat fark etmesi.”

ThorChain (RUNE) altcoin fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere RUNE, haber hazırlanırken 1,76 dolardan işlem görüyor. Bu seviye trader’ın direnç seviyesi olarak işaretlediği alanında üzerinde yer alıyor.

Trader’ın listesinde yer alan son altcoin ise Ethereum tabanlı NFT pazarı LooksRare’ın yardımcı token’ı LOOKS oldu. Cantering Clark, LOOKS’un oldukça güçlü bir kırılma için hazır olduğuna inanıyor.

“Görünüşe göre LOOKS kesinlikle bir patlamanın eşiğinde. Şu ana sadece kartları karıştırıyor…”

LOOKS fiyat tahmini

LOOKS, haber hazırlanırken 0,187 dolarlık direnç seviyesinin oldukça üstünde 0,21 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?