Kasım 20, 2023

Kripto Dünyasından Sıradışı İşbirliği: Kriket Takımları İle Anlaşan Bu Coin’ler Heyecan Yaratıyor!

Yapılan duyuruya göre Floki ve TokenFi, iki ünlü kriket takımı olan Manipal Tigers ve Bhilwara Kings ile yeni pazarlama işbirliklerini duyurdu.

Bu çaba, iki tokenı dünya çapında 700 milyondan fazla kriket meraklısından oluşan bir kitleye tanıtmayı amaçlıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere pazarlama girişiminin bir parçası olarak Floki, Manipal Tigers için hem forma arkası hem de önde gelen üst kol sponsoru olurken, Floki’nin tokenizasyon platformu TokenFi de Bhilwara Kings için aynı rolü üstlenecek.

Ortaklık ayrıca Floki ve TokenFi‘ye sosyal medya promosyonları, özel imzalı ürün fırsatları ve 18 Kasım – 9 Aralık tarihleri arasında Hindistan’da düzenlenecek olan Legends League Cricket etkinliğinde yer alma dahil olmak üzere bir dizi başka pazarlama hakkı da verecek.

Bhilwara Kings 24 Kasım’da Manipal Tigers ile karşılaştığında, türünün ilk örneği olduğu söylenen “token’ların çatışması” tarzı etkinlikte kardeş token’lar rakip takımlarda da görülecek.

Stratejik ortaklık, Bitget web sitesinde, borsanın manipülasyonla ilgili endişeleri gerekçe göstererek TokenFi’nin listeden çıkarıldığını açıkladığı bir tartışmanın yayınlanmasından sadece birkaç hafta sonra geldi. Floki, X’teki iddialara yanıt vererek, listeden çıkarmanın CEX’lerin piyasaya sürüldükten sonraki yedi gün içinde listelenmesi gerekliliğinin ihlali nedeniyle gerçekleştiğini iddia etti.

Bununla birlikte, iddialara rağmen, Floki ve TokenFi farkındalığı artırma konusunda ileriye doğru adımlar atmaya devam ediyor. Sonuç olarak, olumlu fiyat rallileri söz konusu olduğunda son zamanlarda manşetlere çıktı.

Kaynak : crypto.news


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.