Şubat 16, 2022

İşte Kripto Varlıkların Patlaması için Gereken İki Katalizör! İşte Takip Edilmesi Gereken Başlıklar

Kripto para piyasaları için işler aslında biraz daha iyi durumda ve her geçen gün de iyileşmeye devam ediyor gibi görünüyor. Fiyatlar zaman zaman düzeltmeye girse de kısa bir süre sonra yeniden yeşilleniyor ve fiyat yükseliyor.

Bitcoin (BTC) Teknik Analizi

Öncelikle Bitcoin (BTC) grafiğine göz atan analist Conor Kenny. BTC, basın zamanında 44.063 dolardan işlem görüyor. 40.000 ila 41.000 dolar arasındaki işaret, güçlü bir direnç ve destek seviyesidir. Bu seviye geçen yıl boyunca pek çok kez destek ve direnç görevi gördü.

Bu çizgiyle etkileşime girdik, bu yüzden çok güçlü bir çizgi. Bir sonraki önemli seviyeler ise 45.000 ila 46.000 dolar arasında yer alıyor.

Kullanabileceğiniz bir sürü başka gösterge var elbette. Ancak umarız bu seviyeyi tekrar deneyip test edeceğiz ve belki bu seferden geçiş yapabiliriz ve belki de 50.000 veya 55.000 doları işaretleyene kadar yükselebiliriz.

Rusya-Ukrayna Gerilimi

Dikkat edilmesi gereken ilk büyük katalizör, Rusya ve Ukrayna arasındaki gerilim. Bu kripto para piyasası için çok önemli olabilir. Olası bir işgal durumunda piyasa korku hakim olacak, bu da kripto için işleri çok hızlı bir şekilde kötüleştirebilir. Böyle bir şey olursa, onu aşağı iter ve insanları giderek daha fazla korkuya, belirsizliğe ve şüpheye iter.

Paranın Kripto Para Birimlerine Akması

Olası ikinci katalizör, hisse senetlerinden tahvillerin rotasyonundan kaynaklanan çok sayıda spekülatif sermayenin sonunda kriptoya akacağıdır. Bu, paranın tüm kripto para birimi alanına aktığı anlamına gelir.

Reklamı yapılan diğer tüm platformlarda Coinbase, FTX’e kaydolan milyonlarca insan var ve sadece öğrenmeyi ve yatırıma başlamak için bugünkü gibi bir günü bekliyorlar çünkü bu alandaki çoğu yeni insan coşkulu günlere yatırım yapmaya başlayabilir. İşte o zaman gelecek bir çoşkuyla birlikte kripto trenine atlamak doğru olacaktır.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.