İki Önemli Fan Token’dan Listelenme Haberi!

20 Ağustos 2022 tarihi itibariyle önemli fan token’lar listelenme haberleri paylaştı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, işte takip etmeniz gereken altcoin etkinlikleri.

  • Ezcoinmarket (ECM) bugün PancakeSwap tarafından listelenecek.
  • Vulcan Forged (PYR) ise Elysium test ağında yeni güncellemeler yayınlayacak. Bu gelişmeye ek olarak “My Forge” versiyonunda güncellemeler yapılacağını duyurdu. Bu güncellemelerin ardından CEO ile bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirilecek.
  • Flux (FLUX) ise “State of the Union” adını verdiği bir gelişmeyi yayınlayacak.
  • Manchester City Fan Token (CITY) ise MEXC Global tarafından listelenecek.
  • Alpine F1 Team Fan Token (ALPINE) de MEXC Global tarafından listelenecek.
  • Cantina Royale (CRT) de MEXC Global tarafından listelenecek altcoin’ler arasında yer alıyor.

21 Ağustos 2022 tarihi itibariyle:

  • Wizarre Scroll (SCRL) ise “kapalı test sürümünü” yayınlayacak. Katılmak isteyenler projenin sosyal medya hesaplarını takip edebilir.
  • Luffy (LUFFY) ise bir duyuru yayınlayacak. Detaylar ise henüz belli değil.
  • Kirobo (KIRO) ise topluluğuyla bir araya gelecek ve soru-cevap etkinliği düzenleyecek.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinmarketcal


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.