Kasım 24, 2022

Analist Uyardı: Bu İki Coin’de Çöküş İhtimali Var!

Yakından takip edilen kripto analisti, Solana (SOL) yatırımcılarını düşüş trendinin devam edeceği konusunda uyardı. İşte analistin dikkat çeken tahmini.

Cheds takma adıyla tanınan analist YouTube kanalında yayınladığı yeni videoda görüşlerini aktardı. Cheds, Ethereum rakibi Solana için bir düşüş beklediğini vurgulayarak analizlerine başladı. Analiste göre SOL 15 dolara sıçrarsa ‘short pozisyon’ açmak öncelikli stratejisi olacak.

Eğer herhangi bir sıçrama gerçekleşmezse daha kötü bir senayo olacağını da açıkladı. Cheds’e göre Solana mevcut fiyatı olan 12,45 dolardan %75 düzeltme ihtimali var.

“Temelde desteği kırıyoruz. Bence bir sonraki destek seviyesi 3-4 dolar civarında yer alıyor. Daha önümüzde uzun bir yol var. Elbette fiyat dümdüz aşağı gitmeyecektir. Ancak şimdilik yatırım konusunda uzak durmanızı tavsiye ederim.”

Solana ve GALA Varlıklarınızı Satmalısınız!

Solana fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, oyun ve oyuncu odaklı altcoin Gala (GALA) için de yorum yapan Cehds, ciddi bir düşüş trendi olacağını belirtti.

“GALA bir sonraki boğa koşusunda asla bir tepe noktasına ulaşmayabilir. Belki bir sonraki boğa koşusunda sadece 0,05 dolara kadar çıkma ihtimali var. Nitekim fiyatın nerede dip yapacağı konusunda hiçbir fikrim yok. Grafik oldukça berbat durumda. Bence elinizde tutmamanız gerekenlerden birisi. Grafik sıfıra doğru düşme eğiliminde.”

Gala fiyat tahmin

Sonuç olarak GALA, gün içinde %2,57 artışla 0,025 dolardan işlem görüyordu.

Cheds ayrıca radarını ayı piyasası hedefine yaklaştığını söylediği Bitcoin‘e (BTC) kilitlemiş durumda. Cheds’e göre, BTC boğalarının yıllar süren mücadelenin ardından bu seviyeyi fethetmeyi başardığı düşünüldüğünde, 12.000 dolar fiyat alanı güçlü bir destek görevi görmeli.

“Altı ya da yedi aydır bahsettiğim senaryo, ki bunun gerçekleşiyor olması gerçekten çılgınca. Benim düşüncem, burada (12.000 dolar civarında) iyi bir destek tabanına sahip olduğumuz yönündeydi.

2018 Şubat’ından itibaren çok yıllı ve ardından 2019’un ortasında burada ve bir yıl sonra, Bitcoin reddedildi ve bu tabanın üzerine çıktı. Bu gerçekten destek olmalı.”

Bitcoin fiyat analizi

Sonuç olarak Bitcoin haber hazırlanırken son 24 saatte %2,78 artışla 16.206 dolardan işlem görüyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?