Gün Gelecek Bu Coin Herkesin Portföyünde Yer Alacak!

Blackrock firmasında yöneticilik de yapan yatırım danışmanı Edward Dowd, kripto piyasalarında yaşanan kargaşaya rağmen Bitcoin’in kalıcı olduğunu ve herkesin portföyüne girme niteliklerine sahip olduğunu belirtti.

Layah Heilpern’in sunuculuğunu yaptığı podcast’te yer alan Dowd, Bitcoin olgunlaştığında, dijital olarak işlem yapabilme gibi benzersiz özellikler nedeniyle büyük olasılıkla altını yeneceğini düşündüğünü açıkladı.

Yatırım danışmanına göre, altın geçerli bir yatırım olmaya devam ediyor olsa da, Bitcoin bir servet deposu olarak daha iyi bir şansa sahip olmaya devam ediyor. Bitcoin’in yükseliş ve düşüşlerle karakterize olmuş büyüme yolculuğunun, öncü kripto para biriminin daha uzun süre kalmasına yardımcı olduğunu belirtti.

“Bitcoin burada kalmaya devam edecek ve herkesin portföyünün bir parçası olacak. Bitcoin’i dijital olarak takas edebilirsiniz ancak altını takas etmek daha zor bir işlem gerektiriyor, en azından benim bu durum böyle. Elbette altına karşı değilim ve biraz altına sahip olmak hiç de fena bir fikir değil.”

Bitcoin, Kriptonun Amazon’u Olacak

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, yatırım danışmanı, kripto paraların olgunluğu ile Bitcoin’in öne çıkmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi. Kripto para piyasasının, çoğu şirketin çöktüğü ve daha güçlü olanların hayatta kaldığı “nokta com” dönemi ile karşılaştıran Dowd’a göre:

“Kriptoyu, bu şirketlerin %90’ının sıfıra gittiği nokta com çağına benzetebilirim. Bunların %10’u Amazon oldu. Kripto Amazon’un ne olduğunu bulmak kripto halkının işi. Bence Bitcoin açıkça koşuyor. Diğer coin’lere iyi şanslar dilerim!”

Ayrıca Dowd, Bitcoin’in büyümesinin, varlığın merkez bankalarından daha iyi olmasını sağlayan temel özellikleri tarafından yönlendirileceğini savundu. Bu durumda şeffaflık, özgürlük ve teknoloji gibi unsurlara atıfta bulundu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Finbold


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.