Fundstrat’in Kurucusu Tom Lee: Bitcoin’in Adil Fiyatı 14,800$

0

Fundstrat’ın kurucusu Tom Lee, bitcoin’in şuan ki fiyatının adil olmadığını ve olması gereken fiyatın 13,800 ile 14,800 dolar arasında olduğunu söylüyor.

Lee, bu değerlendirmeyi, aktif cüzdan adresi sayısı, hesapların kullanımı ve tedarik metriğini göz önüne alarak yaptığını söyledi.

Bloomberg‘in de raporladığı gibi, “Bitcoin’in adil değeri, Bitcoin‘in mevcut fiyatından çok daha yüksek” sözlerini yazdı.

Lee, bitcoin’in fiyat değerinin kripto paranın ana kabüle yani varlık sınıfı ve artan tüketicilerin kabülüne bağlı olduğunu söyledi. Ayrıca, Bitcoin cüzdanlarının, Visa’nın 4,5 milyarlık hesap sahiplerinden yalnızca yüzde 7’sini oluşturmasının bitcoin’in adil değerine ulaşması için yeterli olacağını söyledi.

Tom Lee: Sadece Fiyata Odaklanmayı Bırak!

Lee, Bitcoin’in fiyat hedefleri için birçok manşet yapsa da, bu kez günlük fiyat dalgalanmaları sebebiyle sürekli takıntı içinde olan insanlardan bunaldığını söyledi. “İnsanların bize sürekli hedef fiyatı sormasından yorulduk” dedi.

Ayı piyasasının yaşanmasına rağmen, Lee, 2019’a girerken, kripto para endüstrisinin geleceği konusundaki yükselişin devam edeceğini belirtmeye devam ediyor.

Roger Ver: Kripto’nun Geleceği Çok Parlak

Tom Lee’nin yaptığı açıklamalardan sonra Ver’de kripto para biriminin uzun vadedeki geleceğinin her zamankinden çok daha parlak olduğunu söyledi ve “hackerların hacklemek için o kadar zaman harcamalarının, kripto paranın gerçek bir değere sahip olduğunu gösteriyor” dedi.

Kaynak:ccn


Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın