Fırsatı Kaçırmayın, Bu Coin’lerde Kısa Süreli Yükseliş Mümkün!

Kripto dünyasının popüler isimlerinden Altcoin Sherpa, kısa vadeli de olsa bir ralli başlatmaya yakın olduğuna inandığı üç coin hakkında görüşlerini ve ralli tarihine ilişkin tahminlerini paylaştı.

180.000’den fazla takipçili Twitter hesabında görüşlerini paylaşan Altcoin Sherpa, bir saatlik ile günlük yüksek zaman aralığı (HTF) grafiklerinde belirli altcoin’ler için geçici olarak yukarı yönlü potansiyel oluşturabileceğine inandığı tahmini paylaştı.

Sherpa, hem Cosmos‘un (ATOM) hem de Katman-1 ölçekleme çözümü olan NEAR Protocol’ün (NEAR) başarılı olabilecekleri bir fiyat grafiği sunduğunu belirtti.

“HTF piyasa yapısı birçok altcoin için düşüş görünümünü sürdürüyor ancak grafikte biraz oynama görebilirsek, kısa süreli de olsa, bir yükseliş görebileceğimize inanıyorum. Bazı potansiyel çift dipler (fincan ve kulp) vb. gibi şeyleri görebiliyoruz.”

Cosmos, Altcoin Sherpa

Haber hazırlanırken, Cosmos son 24 saatte biraz değer kaybederek 8,87 dolardan işlem görüyordu.

NEAR

Listede yer alan ikinci altcoin ise Ethereum rakibi katman-1 ölçekleme çözümü NEAR Protocol, şu an 3,44 dolardan işlem görüyor ve hafif bir yükseliş kaydetti.

Altcoin Sherpa, piyasa değeri Bitcoin (BTC) ile en büyük kripto varlığına geçerken, Bitcoin’in altı aydan fazla aşağı yönlü gidişatına rağmen, Mart sonu ve Nisan başında yükselişini yansıtan başka bir BTC rallisi olabileceğini düşünüyor.

“Her bir konsolidasyon, yüksek zaman dilimli çizelgelerde bir kırılma ile sonuçlandı. Bu sefer de aynısı olacak mı? Mart/Nisan 2022’ye benzer başka bir ayı piyasası rallisi olacağını düşünüyorum. Ne zaman, nerede olacağını veya ne kadar yüksek olacağını ise bilmiyorum.”

Bitcoin Altcoin Sherpa

Analist daha sonra YouTube hesabında, bir sonraki yükseliş sırasında Bitcoin‘in 30.000 dolara kadar yükselebileceğini düşündüğü bir tahmin paylaştı.

“Gerçekten, fiyatın potansiyel olarak düşündüğünüzden daha fazla artacağı potansiyel olarak bir ayı piyasası rallisi arıyoruz. 30.000 dolarlık seviyeye kadar bir hamle gibi görebiliriz. Oraya çıkacak gücü var mı bilmiyorum ama bu benim takip ettiğim senaryo bu.”

Altcoin Sherpa, BTC’nin nihayetinde yalnızca değeri veya talebi yerine hisse senedi piyasaları tarafından belirlenebileceğini eklemeden önce, Bitcoin için düşük potansiyel bir ayı döngüsü olarak 12.000 dolar belirleyerek sözlerini sonlandırdı.

Bitcoin şu anda son 20.070 dolar civarında işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.