İşlem Hacmi %250 Fırlayan Meme Coin’e Balina İlgisi Arttı!

0

Piyasadaki meme coin‘ler son günlerde hareketlendi. Lider meme coin olan Dogecoin’in yanı sıra Shiba Inu de kayda değer bir artış gösterdi. On üçüncü sıradaki kripto varlığı geçen hafta %25 oranında değer kazandı.

Fiyattaki son artış, meme coin’i balinalar için yeniden çekici hale getirdi. Son 24 saat içinde, ilk 100 Ethereum balinası tarafından işlem gören Shiba Inu’nun hacmi yaklaşık %295 oranında arttı.

Shiba Inu 1 günlük haraketi

Hacim genellikle iki ucu keskin bir kılıçtır, çünkü hem alım hem de satım tarafı işlemlerini gösterir. Bununla birlikte, Whale Alert oldukça yakın bir zamanda SHIB’in en büyük 100 balina arasında satın alınan token’lar listesinde ilk ona girdiğini bildirdi. Dahası en büyük 100 Ethereum balinasının ortalama SHIB bakiyesinin geçtiğimiz gün arttığını belirtmekte fayda var, bunlar alımların bir üstünlüğü olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu meme coin

Benzer şekilde, en büyük 500 Ethereum balinası da Shiba Inu ile ilgileniyor gibi görünüyor. WhaleStats’ın Pazartesi günkü tweet’lerinden biri, söz konusu büyük katılımcı kategorisinin toplu olarak 102.3 milyon dolardan fazla meme coin bakiyesi olduğunu ortaya koydu.

Bunun yanı sıra, balinalar sırasıyla 72.6 milyon dolar ve 62.7 milyon dolar değerinde Maker ve Uniswap gibi DeFi token’larına da sahipler. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LINK, MATIC ve MANA gibi diğer en iyi kriptolar da ilk 500 Ethereum balinasının yatırımlarının bir parçası.

Meme coin fiyatı

Bunların yanında Shiba Inu, 2022 bazında en büyük aylık kazancını Şubat ayında kaydetti ve ayı %20.33 artışla tamamladı. Shiba Inu, Temmuz ayında benzer bir artış sergilemeye çalıştı ve ayı %13 daha yüksek kapattı. Meme coin, son fiyat artışı göz önüne alındığında benzer bir eylemi tekrarlama yolunda olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın