Ekim 31, 2022

İşlem Hacmi %250 Fırlayan Meme Coin’e Balina İlgisi Arttı!


Son güncellenme : 31.10.2022 - 21:10

Piyasadaki meme coin‘ler son günlerde hareketlendi. Lider meme coin olan Dogecoin’in yanı sıra Shiba Inu de kayda değer bir artış gösterdi. On üçüncü sıradaki kripto varlığı geçen hafta %25 oranında değer kazandı.

Fiyattaki son artış, meme coin’i balinalar için yeniden çekici hale getirdi. Son 24 saat içinde, ilk 100 Ethereum balinası tarafından işlem gören Shiba Inu’nun hacmi yaklaşık %295 oranında arttı.

Shiba Inu 1 günlük haraketi

Hacim genellikle iki ucu keskin bir kılıçtır, çünkü hem alım hem de satım tarafı işlemlerini gösterir. Bununla birlikte, Whale Alert oldukça yakın bir zamanda SHIB’in en büyük 100 balina arasında satın alınan token’lar listesinde ilk ona girdiğini bildirdi. Dahası en büyük 100 Ethereum balinasının ortalama SHIB bakiyesinin geçtiğimiz gün arttığını belirtmekte fayda var, bunlar alımların bir üstünlüğü olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu meme coin

Benzer şekilde, en büyük 500 Ethereum balinası da Shiba Inu ile ilgileniyor gibi görünüyor. WhaleStats’ın Pazartesi günkü tweet’lerinden biri, söz konusu büyük katılımcı kategorisinin toplu olarak 102.3 milyon dolardan fazla meme coin bakiyesi olduğunu ortaya koydu.

Bunun yanı sıra, balinalar sırasıyla 72.6 milyon dolar ve 62.7 milyon dolar değerinde Maker ve Uniswap gibi DeFi token’larına da sahipler. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere LINK, MATIC ve MANA gibi diğer en iyi kriptolar da ilk 500 Ethereum balinasının yatırımlarının bir parçası.

Meme coin fiyatı

Bunların yanında Shiba Inu, 2022 bazında en büyük aylık kazancını Şubat ayında kaydetti ve ayı %20.33 artışla tamamladı. Shiba Inu, Temmuz ayında benzer bir artış sergilemeye çalıştı ve ayı %13 daha yüksek kapattı. Meme coin, son fiyat artışı göz önüne alındığında benzer bir eylemi tekrarlama yolunda olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?