Ekim 31, 2022

Bu Meme Coinden Milyonlarca Aldım ve Alacağım


Son güncellenme : 31.10.2022 - 17:32

Influencer David Gokhshtein, Twitter hesabında yaptığı açıklamada birkaç milyon Shiba Inu (SHIB) token alacağını açıkladı.

Son günlerde yaptığı Shiba Inu açıklamalarıyla gündeme gelen David Gokhshtein, yakın zamanda yaptığı açıklamayla yine gündeme girdi. Attığı tweet’t 33 dolar harcayacağını ve paranın tamamıyla SHIB alacağını belirtti.

Tweet’in devamında ise “Beni durdurmaya çalışmayın” notunu da eklemeyi ihmal etmedi. Gokhshtein hali hazırda Dogecoin, Bitcoin ve Ripple (XRP) tuttuğunu açıklamıştı. Shiba Inu hakkındaki görüşleri ise yakın zamanda daha da net ortaya çıktı.

Shiba Inu meme coin aldım

11 Ekim tarihinde tüm parasıyla Shiba Inu almayı düşündüğünü açıklayan Gokhshtein, bu alımı yapmamıştı. Ancak Gokhshtein sene boyunca SHIB hakkında olumlu düşünüyordu. Yakın zamanda büyük bir patlama yapması gerektiğini de düşünceleri arasında yer alıyor. Bunun en büyük nedeni ise yakında duyurulan ‘metaverse’ adımıydı.

Dogecoin ve Shiba Inu Parabolik Olacak

Gokhshtein, Dogecoin ve Shiba Inu’nun sonraki boğa koşusunda parabolik olacağını açıklamıştı. Pazar günü Twitter’da paylaşılan bir gönderide Gokhshtein, Dogecoin’i destekleyen bir açıklama yaptı.

Geçen hafta, Elon Musk’ın Twitter satın alma anlaşmasını sonuçlandırdığı haberiyle Dogecoin, yalnızca beş gün içinde %130.5’lik artış kaydetti.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Musk’ın hamlesinden sonra, DOGE’un Twitter ile “bir şekilde birleştirilmesi” için gerçek bir şans gördüğünü tweetledi. Ayrıca Dogecoin’in Cardano’nun bir yan zinciri olması gerektiğini de açıkladı. Cömertçe ücretsiz bir geçiş yapmayı ve meme coin’e akıllı sözleşmeler eklemeyi de önerdi.

Sonuç olarak Gokhshtein’ın belirttiği 33 dolarlık tutar genel olarak az görünse de bu kendisinin dikkat çekmek için yaptığı bir paylaşım olabilir. Yatırım kararlarını net olarak açıklamaktansa gizli ifadeleri tercih eden Gokhshtein, sıkı bir meme coin takipçisi olduğu için sık sık ‘paylaşım’ yapmaktan geri kalmıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?